2 maja 2015

Ima go for it

Hej,
Dzisiaj już sobota, chociaż wcale tego nie odczuwam, moja orientacja dni tygodnia znowu się miesza. Fajny jest taki dłuższy weekend, nawet jeśli to tylko jeden dodatkowy dzień. Jutro już niedziela, co oznacza kościół, sztandar, zaniesienie kwiatów pod pomnik. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie teraz, że w święta narodowe typu 11 listopada czy też 3 maja nie być w poczcie sztandaru mojej szkoły. Co będzie za rok? Mam nadzieję, że w mojej ponadgimnazjalnej szkole będzie sztandar, a ja jakoś się zamieszam do niego. W końcu doświadczenie już mam. Oprócz tego przydatne jest bycie w dobrych stosunkach z nauczycielami, a to muszę przyznać ma trochę znaczenie. Aktualnie nie ważne, teraz martwię się tym jaka jutro będzie pogoda i jak się ubrać. Rok temu też nie było za ciepło.
Dzisiaj skończyłam czytać Losing Hope, czyli taką drugą część Hopeless. 238 stron w przeciągu doby, no muszę powiedzieć całkiem nieźle. Nie spodziewałam się, że tak szybko ją przeczytam. Teraz zostało mi zapoznać się z Finding Cinderella. Ta ma trochę więcej stron, ale myślę że jeśli ona również mnie wciągnie to za jakiś tydzień będę mogła więcej o niej powiedzieć. W dalszej kolejce mam inne książki, niektóre również Colleen Hoover (autorka wyżej wymienionych utworów) przekonała mnie do siebie, przez co też czekam na jej najnowsze zapowiadane książki z serii Never Never.
Co też tam robiłam w ciągu dzisiejszego dnia? Z rana sprzątałam tak jak zazwyczaj w sobotnie poranki, potem czytałam, poszłam na dłuższy spacer, byłam na dworze i tak jakoś już jest po dziewiętnastej, na szczęście nie muszę dzisiaj ruszać torby szkolnej. Ale jutro musiałabym się pouczyć na kartkówkę i pytanie, a jak na razie nie znalazłam żadnego fajnego filmu do zobaczenia, bo w końcu film>kartkówka. Nie no, na prawdę będę musiała ruszyć te książki.
Obecnie nie muszę o tym myśleć, jest sobotni wieczór, który minie mi pozytywnie. Co jeszcze będę robić do końca nie wiem, ale będzie fajnie.

2 komentarze:

  1. Świetny wygląd bloga :) Bardzo ciekawy post :) Pozdrawiam :)
    http://seriouslyhumanity.blogspot.com/
    Wspólna obserwacja ? Ja już zaobserwowałam :) Obserwuję jako zaneta098 :)

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.