12 maja 2015

My new broad, that's a fine chick

Hej,
Wtorek, dzisiejszy dzień mogę określić w dwóch stopniach: do piętnastej było w normie, a po piętnastej bardzo dobrze, wspaniale. Ogólnie większość dnia byłam poza domem, najpierw szkoła, co jest oczywiste, a po niej długi dwór z kolegami. W sumie było nas dziesięciu. Chodziliśmy po działkach, szukając jakiejś wyjątkowej lokalizacji, w końcu znaleźliśmy się na drodze, ale miejsce było całkiem dobre. Dzisiejsze wyjście jeszcze bardziej przekonało mnie do twierdzenia, że większość osób zachowuje się zupełnie inaczej w szkole, wśród przyjaciół i przy większym zgrupowaniu. No cóż, taka prawda, ale tak czy tak warto było iść.
W domu byłam rano zanim poszłam do szkoły, po powrocie z niej jakąś godzinkę i po powrocie w okolicach zachodu słońca. Dopiero co poćwiczyłam, umyłam się i zrobiłam zadanie na jutro. Za niedługo już znowu nadejdzie północ i ten specyficznie pozytywny dzień się skończy.
Humor dalej mi dopisywał, chociaż czasami co poniektóre osoby strasznie mnie irytowały, ale nie dałam wyprowadzić się z równowagi i mojego dobrego samopoczucia.
Sprawdzian z chemii nie poszedł aż tak źle i przewiduję co najmniej tróję, choć liczyłabym na czwórkę. Wtedy miałabym pewne cztery na koniec.
Dzisiaj też znowu mieliśmy przygotowanie do poloneza, kolejną godzinę wygłupialiśmy się i tańczyli wszystko co popadnie, no nie aż tak wszystko. Jak na razie jest to swobody temat, za mniej niż miesiąc będzie już ostro i szczerze mówiąc czekam na ten czas, czym prędzej do wakacji, zakończenia gimnazjum i komersu. Ale z tym również wiąże się wybór szkoły ponadgimnazjalnej, a w tym temacie jak na razie nie mogę podać ostatecznego wyniku. A rekrutacja tuż tuż. Będę musiała o tym więcej pomyśleć. Znacznie więcej.
Obecnie zostaje mi tylko podłączenie telefonu do ładowarki, ułożenie się w łóżku, przejrzenie internetów, a do tego możliwe jest przeczytanie kilku rozdziałów książki. Zobaczę za chwilę, spać też bym musiała jednak iść.

idealixtic:

2 komentarze:

 1. Świetny post i śliczne zdjęcia! . .
  Obs za obs? (Ja już,napisz u mnie)
  Chce też zrobić z kimś konkurs fotograficzny i szukam osób,może chciałabyś? Napisz u mnie na blogu
  Zapraszam do mnie (nowa nazwa bloga)
  Będzie mi miło, jeżeli zostawisz po sobie ślad :)

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.