17 maja 2019

Static building up in here

Hej,
Piątek.

Dzisiejszy dzień był całkiem przyjemny.

Udało mi się dziś odkurzyć cały dom, w końcu umyć buty po zeszłotygodniowej imprezie i zafarbować czarne spodnie barwnikiem. Co z tego wyjdzie jeszcze nie wiem, ale mam nadzieję, że nie zepsułam ich, bo naprawdę je lubię i pasują na mnie. Jedynym problemem było właśnie to, że wypłowiały.

Po południu nawet było całkiem ładnie na dworze, dlatego też trochę czasu tam spędziłam i nawet zasiałam kolejne słoneczniki. Aż znowu zaczęło padać.

Obecnie już się umyłam i za chwilę pójdę spać. Jutro myślę wstać około ósmej. Umyć podłogi i może zrobić jakieś ciasto, bo naprawdę ciągnie mnie do pieczenia. Wszystko okaże się jutro.
grafika sunflower, flowers, and yellow

16 maja 2019

They won't find us if we don't wanna be found

Hej,
Czwartek.

Dzisiaj przynajmniej miałam szansę spać trochę dłużej niż w ostatnich dniach. Za to jutro mam w planach wstać trochę szybciej, bo chciałabym też posprzątać w domu. Ostatnio coraz bardziej podoba mi się przenoszenie całego odkurzania, mycie podłóg na piątek. Tym bardziej jeśli jestem w domu i mam opcję zrobić wszystko co trzeba, a wieczorem i tak wyjść.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się i iść spać, może jeszcze coś zrobię, ale to na razie nic pewnego. Teraz myślę tylko o tym, że praktycznie jestem na mecie z maturami. Mimo wszystko z angielskiego stawiam sobie poprzeczkę jak najwyżej dlatego też ten stres jeszcze mnie nie opuścił. Do mnie dopiero w poniedziałek dobrze jak w końcu będę mogła odetchnąć. Nie wyobrażam sobie przechodzić przez to samo drugi raz.
grafika room

15 maja 2019

Till there's gravel on the ground

Hej,
Środa.

Dzisiejszy dzień był dosyć stresujący, zresztą od kilku dni to on władał moim życiem.

Zdałam maturę ustną z polskiego na 90%. Temat dotyczył tego jak przedstawiani są artyści i sztuka w odwołaniu do obrazu Tomasza Sętowskiego i utworów literackich. Widocznie dosyć dobrze mi to wyszło. Aktualnie moim największym pytaniem jest w jaki sposób ktoś znalazł ten dany obraz, aby użyć go do ułożenia zestawu, bo osobiście nie widzę po nim praktycznie śladu w internecie, jedynie jedną małą grafikę w google. A oprócz tego ani słowa o nim.

Obecnie już tylko pozostało mi umyć się i iść spać, mogę powiedzieć że najbardziej stresujący czas za mną. Co ma być to będzie to za chwilę będzie moje motto.
grafika flowers, red, and rose

14 maja 2019

Counting the white lines as they blur by

Hej,
Wtorek.

Dzień przed moją maturą ustną z polskiego. Muszę przyznać, że naprawdę się stresuję i boję tego jak to będzie jutro wyglądało. Liczę na dobrą passę i jakiś przyjemny temat z którym sobie poradzę. Chciałabym zdać tak, aby samą siebie zadowolić.

Myślę, że ten maj będzie przez długi czas najbardziej stresującym okresem w moim życiu. Ale pocieszam się tym, że on minie. Kiedyś na pewno. I w tym momencie zazdroszczę moim niektórym znajomym, którzy już mają to za sobą.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się i wyspać. Jutro z rana umyję jeszcze włosy, żeby czuć się chociaż trochę lepiej. Będę musiała naprawdę opanować się i kontrolować to co mówię.
grafika flowers, tulips, and white

13 maja 2019

Not one bar on our phones

Hej,
Poniedziałek.
Nowy tydzień.

W zeszłym tygodniu byłam w trochę innym nastroju. Dziś w sumie stres dalej jest ze mną, ale może inny. Dzień spędziłam miło, zrobiłam gołąbki, kawę i dokończyłam wczorajszą pizzę.

Obecnie już się umyłam, podsuszę tylko włosy i pójdę spać. Jutro ostatni dzień przed maturą ustną z polskiego. Dlatego popatrzę dokładniej na tematy, który już były, poprzeglądam kartki, które specjalnie na matury sobie przygotowałam i spróbuję się jakoś uspokoić. Co nie powiem może być trochę trudne, ale nie jestem sama w tej sytuacji. Zresztą to już prawie koniec.
grafika beach, ocean, and feedback

12 maja 2019

Moonlight shining, county riding

Hej,
Niedziela.

Pierwszy tydzień matur minął, jeszcze trochę przede mną.

Dzisiejszy dzień był całkiem przyjemny, nawet pomimo deszczu, który praktycznie nas nie opuszczał. Ale w sumie nawet mi to pasowało z racji, że mogłam bezkarnie posiedzieć w domu. Mimo wszystko mam nadzieję, że ta pogoda jednak się poprawi i wróci na przykład do wczorajszego stanu.

W ciągu dnia umyłam włosy, zrobiłam coś przy obiedzie, zrobiłam świetną kawę, a wieczorem jeszcze domową pizzę. Nawet jeśli na dzisiaj tego nie planowałam, to przyjemnie było je (dwie pizze) zrobić, bo naprawdę uwielbiam piec i przekonywuję się do gotowania.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się i iść spać. Już znowu późno, a jutro planuję wstać około ósmej.
grafika beautiful, quotes, and love

11 maja 2019

Me and you out there all alone

Hej,
Sobota.

Wczorajsze urodziny jak najbardziej udane. Spać poszłam po trzeciej, a o dziewiątej już byłam na nogach. Dzisiaj pójdę spać znacznie szybciej, chyba.

Niby szkołę już skończyłam, ale dziś znowu w niej byłam, znowu zaliczenie z kwalifikacji tylko tym razem z teorii.

Obecnie pozostało mi w sumie już tylko iść spać, bo myłam się wcześniej z powodu rodzinnych urodzin. Ostatnie dnie są jakieś takie dziwne.
grafika car, luxury, and mercedes

10 maja 2019

Where there is no cares

Hej,
Piątek.

Dzisiaj na pewno ze wszystkim nie zdążę.

Rano wstałam dosyć szybko, odkurzyłam cały dom, zrobiłam coś do obiadu, zrobiłam ciasto i byłam w szkole na zaliczeniu z dodatkowej kwalifikacji. Dopiero co wróciłam, upiekłam ciasto - pierwszą w życiu tartę z rabarbarem.

Za jakiś czas będę musiała wychodzić z domu, bo idę na dwudziestkę koleżanki. No to dziś za szybko do domu nie wrócę, w sumie to już raczej jutro.
grafika coffee, food, and drink

9 maja 2019

Lost in the middle of nowhere

Hej,
Czwartek.

Dzisiaj już bez matur.

Ale i tak dalej jest to obecny temat, głównie dlatego że pytałam znajomych o matematykę rozszerzoną, natomiast niektórzy już dziś mieli ustny polski. W sumie to cieszę się, że mam trochę czasu na psychiczny odpoczynek.

A dziś mimo wszystko dosyć aktywny dzień. Wstałam trochę później, ale przynajmniej odbiłam sobie to wstawanie po szóstej. Poza tym byłam w sąsiednim mieści, ale tylko jako szofer. Ostatnio dosyć często tak się właśnie zdarza.

Poza tym zobaczyłam nowe odcinki serialów, odpoczęłam i obecnie już planuję sobie jutrzejszy dzień. Myślę posprzątać w domu, odkurzyć wszystko i umyć podłogi, a jeśli starczy mi czasu to może nawet pomyślę o tarcie, bo mam nową blaszkę, zresztą pierwszą w takim kształcie. A wieczorem pójdę idę na urodziny, więc też efektywnie i przyjemnie spędzę ten piątek.
grafika flowers, pink, and beautiful

8 maja 2019

In my car, let’s go far

Hej,
Środa.

Trzeci dzień matur.
Dzisiaj angielski na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Wczorajsza matematyka poszła mi naprawdę dobrze i widocznie ta dobra farsa ze mną została i na dzień dzisiejszy. Jeśli obecne odpowiedzi są prawdziwe to na podstawie mam wszystkie zadania dobrze (nie licząc emaila), a na rozszerzeniu straciłam około dziesięć punktów (nie licząc rozprawki). Więc myślę, że w lipcu powinnam być raczej zadowolona z moich wyników.

Obecnie cieszę się, że jutro nie piszę rozszerzonej matematyki ani nie mam matury ustnej z polskiego jak właśnie część osób z mojej klasy. W końcu będę miała trochę czasu dla siebie, do odpoczęcia od tego całego stresu, chociaż na tydzień. Trochę się boję, jestem naprawdę z siebie zadowolona ale i czuję się dosyć zmęczona ostatnimi wydarzeniami.
grafika beautiful, red, and flowers

7 maja 2019

Girl don't you know you got the key to my heart

Hej,
Wtorek.

Drugi dzień matur, dzisiaj matematyka.

Jeżeli naprawdę poszło mi tak dobrze jak myślę, to będę z siebie strasznie zadowolona. Jakoś wydawała mi się łatwy ten arkusz, może 100% nie będzie, ale jednak sądzę, że daleko odbiję się od granicznych 30%.

Obecnie już się umyłam, poczekam aż wyschną mi włosy i pójdę spać. W końcu jutro ostatni dzień pisemnych matur, a z angielskiego chyba stawiam sobie poprzeczkę najwyższej. Naprawdę zależy mi na jak najwyższym wyniku, zarówno z podstawy jak i z rozszerzenia.
grafika pink, flowers, and white

6 maja 2019

Just you and me and the headlights glowing

Hej,
Poniedziałek.

Pierwszy dzień matur. Dzisiaj język polski: podstawa i rozszerzenie. Dziady, Sienkiewicz i sprawdzanie bezpieczeństwa w szkołach z powodu zagrożeń bombowych.

Jakoś wybitnie dobrze mi nie poszło, jednak nadal liczę na dobry wynik, może egzaminator będzie litościwy albo spodoba mu się to co napisałam.

Wieczorem jeszcze byłam na spacerze i naprawdę strasznie zimno na dworze. Zresztą cały dzień było mi chłodno, a zwłaszcza na sali gimnastycznej. Na rozluźnienie po tym całym dniu pół piwa i nowy odcinek Gry o tron. Widzę po sobie, że jestem bardzo zestresowana, bo z tego wszystkiego aż mam chęć coś upiec. Ale nie czas na takie rzeczy.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się i iść spać, może jeszcze zobaczę jakiś odcinek albo jego część i rzucę się do łóżka. Z matematyki może Pitagorasem nie jestem, ale zawsze lubiłam ten przedmiot, dlatego myślę, że jeśli nie będę myśleć za dużo to może mi pójść całkiem dobrze. Zresztą wszystko zależy od zadań.
grafika ocean, sea, and summer

5 maja 2019

Won’t tell nobody where we're going

Hej,
Niedziela.

Ostatni dzień przed maturami. Aktualnie muszę powiedzieć, że strasznie się stresuję tym wszystkim. Ostatnie powtórki za mną. Całą szkołę coś jednak robiłam, więc myślę, że teraz mi się to odpłaci. Mimo wszystko pozostaje być pozytywna, a przynajmniej próbuję.

Obecnie już się umyłam, poczekam aż wyschną mi włosy i pójdę spać. Liczę na to, że następny tydzień będzie naprawdę dobry dla mnie i innych maturzystów. Mam nadzieję, że tylko raz w życiu będę musiała podejść do tego egzaminu.
grafika breathe, eyes, and quote

4 maja 2019

808's and pounding hearts

Hej,
Sobota.

Dzisiaj tak jak zazwyczaj w soboty zajęłam się sprzątaniem. Odkurzałam, myłam podłogi, zrobiłam coś przy obiedzie i znowu ruszyłam temat matury.

Dopiero co skończyłam oglądać film Pożyczony narzeczony, naprawdę fajna komedia romantyczna do takiego rozluźnienia. Obecnie jestem dosyć zmęczona więc już tylko szybko się umyję i pójdę spać. Jutro za to z rana zrobię sobie maseczkę, bo już dłuższy czas żadnej nie nakładałam, a lubię czasami o siebie się zatroszczyć.

Jutro skupię się na relaksie, rozluźnieniu i po prostu uspokojeniu się, zwłaszcza wieczorem. Zrobię domowe spa i szybciej pójdę spać.
Grafika użytkownika Lucian

3 maja 2019

Playlist lighting up the dark

Hej,
Piątek.

Wczorajsza noc jak najbardziej udana, tak jak przypuszczałam. Ostatecznie skończyłyśmy w nowym miejscu nad wodą i naprawdę było tam świetnie. Myślę, że w przyszłości jeszcze nie raz tam się pokażemy. Zawsze to jeszcze jedna możliwość. Zwłaszcza jeśli w następnych miesiącach będzie cieplej, bo to akurat dyskoteka pod chmurką.

A dzisiaj co? Powrót do matury. To już tak blisko. Myślę, że jeszcze jutro coś będę do niej robić, a w niedzielę już postaram się odstresować i spędzić miło dany czas. Ostatecznie może zobaczyć jakiś film czy też odcinek serialu.

Dopiero co się umyłam, poczekam aż wyschną mi włosy i pójdę spać.
grafika food

2 maja 2019

Four lanes to county roads

Hej,
Czwartek.

Majówka w pełni.

Dzisiaj nic takiego specjalnego nie robiłam, cały czas to samo czyli przygotowanie do matury. Pociesza mnie to, że nie tylko ja to tak przeżywam. A nawet jakby mi się noga powinęła to dobrze, że mam jeszcze inne perspektywy.

Piszę dosyć szybko, bo za jakiś czas wychodzę ze znajomymi do miasta na majówkową imprezę, ale gdzie ostatecznie skończymy jeszcze nie wiem. Ale myślę, że raczej za szybko nie wrócimy do domu. Dobrze będzie spędzić kilka godzin z moimi 'dupami' zawsze to coś innego i moim zdaniem pozytywnego.
grafika photography, travel, and wanderlust

1 maja 2019

Hello May

Hej,
Środa.
Pierwszy dzień maja.
Święto.

Liczę na to, że ten miesiąc będzie dobry. Jestem tego świadoma, że to będzie jeden z najbardziej stresujących okresów w moim dotychczasowym życiu, ale naprawdę mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli. I pod koniec roku będę już tylko wspominać o maturach i całym tym zamieszaniu w obrębie szkoły. Chciałabym móc skontaktować się z sobą z przyszłości i mieć pojęcie jak potoczy się moje życiu w ciągu następnych miesięcy.

Dzisiaj ku wielkiemu zaskoczeniu znowu skupiłam się na polskim do matury, poza tym przesadziłam pędy dyni, choć trochę przyjemności w ciągu tego dnia. Za to wieczorem oglądałam galimatias i jednocześnie mecz Barcelony. Teraz już tylko myślę o tym, aby rzucić się do łóżka.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się i iść spać. Ale tym razem szybciej niż o pierwszej w nocy. Muszę przyzwyczaić się do szybszego kładzenia się spać, bo w matury chcę jednak się wysypiać, a raczej będę wstawać około szóstej.
Znalezione obrazy dla zapytania hello may