31 października 2017

Goodbye October

Hej,
Wtorek.

Ostatni dzień października i zarazem Halloween. Powiedziałabym, że w tym roku w ogóle nie czuję tego amerykańskiego święta. No cóż, ogólnie w ostatnim czasie wszystko zlewa mi się w jedno. Serio mam nadzieję, że z czasem będzie coraz lepiej, że w 2018 roku będzie o wiele, wiele lepiej. Chcę mieć na to jak największy wpływ.

Obecnie jestem w domu, umyłam się już, zrobiłam co musiałam. Zobaczę może jeszcze odcinek któregoś serialu i pójdę spać. Bo jutro Wszystkich Świętych, czyli też dosyć ruchliwy dzień.
grafika Halloween, autumn, and pumpkin

30 października 2017

Ouch I have lost myself again

Hej,
Poniedziałek.
Nowy tydzień.

A jutro już koniec października, Halloween.

Wczoraj nie narzekałam na to, że mam mało czasu, więc dzisiaj już mogę. Bo na prawdę w ostatnim czasie strasznie nie mogę się wyrobić. Liczę na to, że będzie o wiele lepiej, że będę szczęśliwsza.

Dopiero co zrobiłam coś na jutro, spakowałam się, nawet w międzyczasie nałożyłam trochę oleju kokosowego na włosy, mam nadzieję, że z czasem olejowanie przyniesie pozytywne efekty, bo przyznaję się w ciągu ostatnich kilku miesięcy nie nakładałam masek na dłuższy czas i suszyłam włosy suszarką. Mnie też to boli, bo można powiedzieć, że długie ładne włosy to spora część mnie, mojej osoby.
grafika drink, Louis Vuitton, and luxury

29 października 2017

And breathe me

Hej,
Niedziela.

Kolejny dzień minął.

Godziny przestawione? Szczerze mówiąc wcale nie czułam tego, że miałam o godzinę więcej w tej dobie. Tak czy inaczej o jakieś pięć za mało. Ale to nie post w którym znowu będę podkreślać, że mam niewystarczająco czasu. Po prostu tak jest.

A dzisiaj gotowałam, zrobiłam wstępne wersje kule do kąpieli, byłam poza domem, wróciłam, coś się pouczyłam i obserwowałam co się dzieje za oknem. Straszny wiatr z deszczem i coś w stylu śniegu, którego na razie zbytnio bym nie chciała, bo to oznaczałoby że musiałabym nauczyć się jeździć autem na lodzie i innym warunkach związanych z zimą. Przynajmniej tyle, że mam dwa miesiące w aucie za sobą czyli takie podstawy już poznałam, ale jeszcze sporo czasu trzeba, abym sama mogła powiedzieć, że jestem dobrym kierowcą.
grafika fitness, body, and motivation

28 października 2017

Warm me up

Hej,
Sobota.

Tak jak już wspominałam wczoraj, wiedziałam, że dzisiejszy dzień będzie dosyć zabiegany i że wieczorem będę już szczęśliwa, że mam chwilę dla siebie.

Tak też było, jak rano wstałam dopiero jakąś godzinę temu spokojnie usiadłam. Sprzątałam, odkurzałam, gotowałam, myłam, byłam w sklepie. A szczerze mówiąc jeszcze zostało mi prasowanie, ale chyba wolę zostawić sobie to na jutro. A dzisiaj już tylko umyć się, spisać sobie przepisy na produkcję do firmy i iść spać.

Jestem strasznie zmęczona. I wanna, łóżko to moje dwie pierwsze i ostatnie myśli.
grafika life #bed #sleep

27 października 2017

I'm needy

Hej,
Piątek.

Rozpoczynamy weekend.

Ten tydzień był dosyć męczący. Więc szczerze mówiąc cieszę się z obecnej chwili, gdzie mogę trochę posiedzieć przy komputerze z lampką różowego wina. Spory czas też byłam poza domem. Ogólnie w ostatnim czasie non stop jestem gdzieś.

A obecnie pozostało mi już tylko umyć się i iść spać. Bo jutro już znowu sobota, kolejny dzień na mnie czeka. Na pewno będę miała co robić, sprzątać, myć, prasować i pewnie jeszcze po drodze coś się znajdzie.
grafika autumn, cozy, and fall

26 października 2017

I am small

Hej,
Czwartek.

Kolejny dzień minął.

Dopiero co usiadłam. Tak wróciłam ze szkoły, byłam trochę poza nim, w sklepie, aż wróciłam i zajęłam się z czasem jutrzejszą prezentacją dotyczącą przedsiębiorstwa jakie prowadzimy ze znajomymi. A potem jeszcze strony na facebook'u, no zapowiada się ciekawie, chociaż na razie jeszcze potrzebujemy trochę czasu na rozkręcenie tego biznesu.

W ostatnim czasie jestem strasznie nie wyspana, po prostu z dnia na dzień kładę się spać coraz później, a przy tym nie mam na nic praktycznie czasu to trochę stresujące. Co wcale nie poprawia mojej sytuacji. No cóż, dam radę, muszę.

Obecnie pozostało mi zrobić coś na jutro, zrobić wszystko związane ze szkołą, umyć się, może jeszcze trochę posiedzieć i iść spać.
grafika photography inspiration, eyes eyebrows brows, and goals baddie baddies

25 października 2017

Unfold me

Hej,
Środa.

Tak jak już to wiele razy wspominałam, w ostatnim czasie strasznie szybko mijają mi dni. Nawet nie spostrzegam kiedy, a już środek kolejnego tygodnia. No cóż, liczę na to, że wróci taki czas, kiedy po prostu sobie posiedzę i będę mogła się nie stresować, nie śpieszyć i zwyczajnie odpocząć od wszystkiego.

Obecnie pozostało mi już tylko zrobić coś na jutro, spakować się, zrobić zadania, pouczyć coś na jutro, umyć się i będę mogła iść spać. Szczerze zawsze o wiele mi lepiej, gdy wypisuję sobie tutaj co jeszcze mam do zrobienia.
grafika house and alternative

24 października 2017

Hold me, wrap me up

Hej,
Wtorek.

Kolejny dzień minął.

Szczerze mówiąc ten dzisiejszy był strasznie męczący, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Po prostu na ten dzień, a właściwie już wieczór - mam dość. Wystarczy mi wszystkiego, chciałabym czasami wyłączyć myślenie i najzwyczajniej niczym się nie przejmować. No cóż, tak jednak nie potrafię zrobić. Żałuję.

Ale chociaż udało mi się zobaczyć jeden odcinek nowego sezonu Jane the Virgin. Tęskniłam za tą telenowelą, na prawdę teraz jak wyszły nowe sezony moich seriali traktuje je trochę niczym moje dzieci, za którymi po prostu strasznie tęskniłam.

Obecnie pozostało mi już tylko spakować się, zrobić zadanie, pouczyć, umyć się i w końcu iść spać. Wczoraj położyłam się po północy i to nie był za dobry pomysł. No cóż, za to dziś położę się znacznie szybciej, a przynajmniej taką mam nadzieję.
grafika food, sweet, and apple

23 października 2017

Be my friend

Hej,
Poniedziałek.

Nowy tydzień.

W sumie dzień nie był zły, al dosyć męczący. Dopiero godzinę temu wróciłam do domu, bo zaraz po szkole byliśmy całą naszą 'firmą' u koleżanki zrobić nasz produkt i prezentację.

Za chwilę umyję się, spakuję mniej więcej na jutro, zrobię coś na jutro, poprasuję i chyba będzie już taka godzina, że będę myśleć już tylko o tym, żeby iść do łóżka. Ten tydzień akurat nie zapowiada się strasznie źle, więc liczę na to, że będzie wręcz bardzo dobrze.

Nie mam za bardzo o czym dzisiaj pisać, czasami są takie dni. Chyba, że opiszę tutaj historię sprzed paru minut jak pająk mi uciekł.
grafika bath, relax, and bubbles

22 października 2017

And the worst part there's no-one else to blame

Hej,
Niedziela.

Kolejna niedziela w ruchu.
Kolejny tydzień się kończy.

No cóż, tak jak już to wiele razy mówiłam czekam na ten czas, kiedy wszystko się ustatkuje. Kiedy wszystko będzie dobrze, będę zadowolona z tego co będzie.

Szczerze nawet trochę czekam na te święta, tym bardziej jak w sklepach coraz więcej rzeczy na Halloween, a także na święta. Czekoladowe mikołaje i bałwany już obecne.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się, pouczyć na jutro, posiedzieć i iść spać.
grafika home, decor, and house

21 października 2017

Hurt myself again today

Hej,
Sobota.

Dzisiejszy dzień tak jak zazwyczaj soboty, był dosyć pracowity.

Od tego jak rano wstałam, tak usiadłam sobie dopiero jakąś godzinę temu. Byłam w sklepie, mam nowe buty na zimę. Poza tym standardowo odkurzałam, sprzątałam, w między czasie zrobiłam obiad - spaghetti z kurczakiem i warzywami, myłam podłogi i trochę jeździłam autem, znowu byłam w sklepie, ale tym razem po chleb. I na samym końcu prasowałam, oglądając Hotel Transylwania 2, na prawdę lubię ten film.

Obecnie pozostało mi już mało, coś jeszcze zrobię, umyję się, może posiedzę trochę i pójdę spać. Starczy mi na dzisiaj, jutro za to będę musiała się też zająć trochę szkołą.
grafika autumn, fall, and leaves

20 października 2017

I have been here many times before

Hej,
Piątek.

Dzisiejsze śmiecenie jak najbardziej udane, było fajnie, dobrze się wracało do domu i co też ważne, rano nie było szczególnie źle, w ciągu dnia podobnie. Z jednej strony szkoda, że śmiecenia pomału się kończą, ale z drugiej strony to też dobrze. Wrócę do normalnego spania. I nie chodzenia po nocach, bo z młodszymi to za bardzo się nie trzymam.

Dopiero co skończyłam robić ciasto i drożdżówki, trochę posiedziałam, a za chwilę pójdę spać. Bo już znowu po północy.
grafika cat, cute, and animal

19 października 2017

Help, I have done it again

Hej,
Czwartek.

Kolejny dzień minął.
Już jutro znowu piątek, pierwszy piątek w szkole.

Dzisiaj w sumie te osiem godzin w szkole dosyć szybko mi minęło, ale to też dlatego, że miałam dwie lekcje z moją ulubioną nauczycielką, która obecnie już nie uczy mojej klasy.

A przy tym dostałam pierwsze oceny w tym roku, jak na razie moja sytuacja wygląda dosyć dobrze; 6,5,4 i 3 (która chyba nie będzie się liczyć).

A za chwilę spakuję się, zrobię zadania, umyję się i będę czekać na koleżankę, bo razem jedziemy na śmiecenie kolegi. Czyli wrócę jutro i nie wyśpię się za bardzo.
grafika coffee, morning, and bed

18 października 2017

'Cause now it's time to let them know

Hej,
Środa.

Kolejny dzień minął. Tak że na początku musiałam się zastanowić co to za dzień. No cóż, pomału zatracam się w dniach tygodnia. W pewnym stopniu to też przez szkołę. A już będąc przy niej, dostałam pierwszą ocenę - piątkę. Jak na razie zaczynam świetnie, ale coś myślę, że następne oceny już nie będą takie dobre.

No nic, dopiero co wróciłam do domu ze szkoły, ze sklepów, skończyłam prasować, zrobiłam coś na jutro, umyłam się. Za chwilę zrobię lekcje i się spakuję, po czym już tylko rzucę się do łóżka.
grafika autumn, fall, and pumpkin

17 października 2017

I don't want control, I want to let go

Hej,
Wtorek.

Dzisiaj przynajmniej pogoda była o wiele lepsza niż w ostatnim czasie. Nie pamiętam kiedy ostatnio mogłam wyjść, a właściwie wrócić do domu w samej bluzie. Tęsknię za taką ciepłą jesienią, bo w tym roku nie mieliśmy takowej za dużo. A teraz do czwartku czy nawet piątku ma być tak ładnie.

Obecnie pozostało mi już tylko zrobić coś na jutro, spakować się, umyć się, wysuszyć włosy, posiedzieć trochę. Potem zobaczymy czy jeszcze coś będę musiała robić czy też będę miała trochę czasu dla siebie, a ostatecznie jak już będzie dosyć późno to pójdę spać.
grafika autumn, fall, and Halloween

16 października 2017

It's the start of us, waking up come on

Hej,
Poniedziałek.
Nowy tydzień.

Szczerze czym więcej jestem w szkole tym bardziej mam jej dość i coraz bardziej zauważam jej braki, niedomówienia i nieporozumienia. Nie chcę być tutaj negatywna, ani też nie chcę żeby to miejsce było obładowane szkołą, w której i tak spędzam sporo czasu. Tak czy inaczej od dwóch miesięcy u mnie nie za dobrze, żyję z dnia na dzień, ale nie tracę nadziei. Musi być lepiej.

Obecnie już jestem w domu. Pozostało mi już tylko umyć się, zobaczyć tematy z matematyki, które jakoś mi nie podchodzą, zrobić coś na jutro i w końcu iść spać.
grafika bears, cupcake, and food

15 października 2017

But then I'll be ready, are you ready?

Hej,
Niedziela.
Koniec kolejnego tygodnia.

Powiedziałabym, że czuję się lepiej, a czy jest tak na prawdę zobaczę jutro w szkole czy będę w stanie normalnie funkcjonować czy jednak przez siedem godzin będę ledwo dychać.

Ostatnio cały czas bym coś jadła, nie wiem czemu, ale tak mam. A zawsze przy chorobie traciłam na wadze, tym razem nie. Poza tym w ciągu dnia pomagałam przy obiedzie, prasowałam i przy okazji zobaczyłam dwa odcinki serialu. Możliwe, że tym razem szybciej skończę sezon Suits, bo na prawdę wkręciłam się.

Obecnie już umyłam włosy, później wezmę prysznic, spakuję się i trochę pouczę na jutro, a potem chyba będę mogła iść spać. Cieszę się że teraz z koleżanką nawzajem wozimy się, bo w takim wyjściu mam opcję spać przynajmniej pół godziny dłużej niż jeszcze kilka miesięcy temu.
grafika food, muffin, and sweet