17 września 2019

I believe in a place you take me

Hej,
Wtorek.

Dzisiejszy dzień był podobny do wczorajszego, dosyć chłodny i pod wieczór deszczowy.

Przynajmniej miałam idealny nastrój do zrobienia ciasta dyniowego z orzechami i tutaj popełniłam błąd. Gdyż samo bez dodatków było idealne, bo w ostatnim miesiącu robiłam je już kilka razy, a tym razem z powodu orzechów, dodatkowego obciążenia ciasto upadło i powstał zakalec. Tak myślę, że to te siekane orzechy są powodem takiego wypadku, chyba że to coś innego. Po prostu następnym razem zrobię je już tylko normalnie, samo bez żadnego urozmaicania.

Obecnie już się umyłam, za jakiś czas wysuszę włosy i pójdę spać, bo pewnie już będzie dosyć późno.
grafika food, coffee, and pancakes

16 września 2019

We go fast, we go so fast, we don’t move

Hej,
Poniedziałek.

Dzisiaj skupiłam się na dyniach i sprzedawaniu książek. W sumie to cieszę się, że kolejnych dwóch podręczników się pozbyłam, bo i one nie zalegają u mnie w domu, a w dodatku ktoś jeszcze będzie miał opcję z nich skorzystać.

Poza tym oglądałam serialu, który kiedyś jakieś dziesięć lat temu leciał w telewizji i naprawdę go lubiłam. Joan of Arcadia to serial inny, ale naprawdę dobry. I na razie prawdopodobnie to na nim się skupię.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się i iść spać.
grafika flowers, home, and balcony

15 września 2019

In the car, in the car, in the backseat, I'm your baby

Hej,
Niedziela.

Dzisiejszy dzień był słoneczny, trochę wietrzny i dosyć przyjemny. Zrobiłam coś przy obiedzie, a tak to miałam spokojną niedzielę. Trochę pograłam i posiedziałam na olxie, bo w pewnym stopniu zależy mi, żeby pozbyć się wystawionych książek. I całkiem możliwe, że to mi się uda.

Obecnie już się umyłam i oglądam kolejną część Szybkich i wściekłych. Potem pozostanie mi już tylko iść spać. Nadal przechodzę pewnego rodzaju żałobę po skończeniu dobrego serialu, więc dziś też dałam sobie spokój.
grafika coffee, drink, and good morning

14 września 2019

C'mon, c'mon, c'mon

Hej,
Sobota.

Dzisiejszy dzień był ciepły, ale w sposób jesienny. Robiłam to co zazwyczaj w soboty, sprzątanie i tego typu rzeczy, a oprócz tego herbata i serial.

Skończyłam dziesiąty sezon Beverly Hills, 90210.

Jest to zarazem ostatni sezon. Naprawdę nie myślałam, że tak szybko do tego dojdzie i tak bardzo będzie mnie to boleć(?). Zżyłam się z tym serialem, pokochałam bohaterów, utożsamiałam się z nimi, przeżywałam dane wydarzenia z nimi, cieszyłam się i smuciłam przez 293 odcinków. I muszę przyznać ciągle tęskniłam za Brendą. W pewnym stopniu wpłynął na mnie ten serial, nawet pomimo tego, że nie jest nie wiadomo jakim dziełem, dla mnie już na zawsze będzie ważny.

Obecnie pozostało  mi umyć się i iść spać, dopiero co skończyłam oglądać kolejną cześć Szybkich i wściekłych w telewizji.
image

13 września 2019

Girl why don't we go there

Hej,
Piątek.

Dzisiejszy dzień był przyjemny i ciepły, a przy tym znacznie luźniejszy niż wczorajszy.

Skończyłam trzeci sezon serialu Victoria.

Już długo próbowałam gdzieś znaleźć ostatnie trzy odcinki i właśnie dziś udało mi się. Warto było czekać, bo ten serial jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. I już teraz czekam na następny sezon.

Obecnie już się umyłam, za jakiś czas wysuszę włosy i pójdę spać, bo w końcu jutro sobota, a to zazwyczaj jest dosyć pracowity dzień.
grafika autumn, cup, and cafe

12 września 2019

Never switch, never stop, I could see us at the top

Hej,
Czwartek.

Dzisiejszy dzień w większości spędziłam w samochodzie. Ale przynajmniej mam już podpisaną umowę i coś pewnego na następny rok. Poza tym było całkiem fajnie, a słońce i ciepło tylko zachęcało, żeby jednak trochę posiedzieć na dworze.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się i iść spać. Niczego więcej już dzisiaj nie będę robić. No to za chwilę znajdę się w moim lawendowym łóżku.
grafika decor, decoration, and home

11 września 2019

I know that you'd do the same in my shoes

Hej,
Środa.

Dzisiejszy dzień był całkiem dobry i słoneczny. A w dodatku produktywny, posprzątałam trochę w szufladzie z zeszytami i tego typu rzeczami, wystawiłam podręczniki na OLXie, osłoniłam wszystkie słoneczniki przed dziobami ptaków i ścięłam część melisy.

Obecnie już się umyłam, nawet psa wykąpałam. Teraz pozostało mi już tylko wysuszyć włosy i w końcu iść spać. Tym razem w łóżku mam małą saszetkę wysuszonej lawendy z ogrodu i naprawdę jestem ciekawa czy będę bardziej zrelaksowana. Tym bardziej, że jutro zapowiada się dosyć ciekawy dzień.
grafika black, brew, and coffee

10 września 2019

That's the beautiful thing about you

Hej,
Wtorek.

Dzisiejszy dzień skupiła się głównie na kuchni i na dyni. Zaczynając od kompotu, przechodzą przez zupę i kończąc na weekendowym cieście z pure dyniowym. Jeszcze tylko musiałabym opatentować sposób na robienie prawdziwego pumpkin spice latte.

Poza tym było to naprawdę przyjemny, słoneczny dzień. Było cieplej, ale to nie te letnie dni.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się i iść spać. Chciałabym jeszcze dziś albo jutro coś napisać do mojego zeszytu, żeby jednak zapamiętać niektóre wydarzenia.
grafika coffee and delicious

9 września 2019

Where I take it from here

Hej,
Poniedziałek.

Już w końcu mogę powiedzieć, że mam gdzie mieszkać na studiach. W sumie była to raczej szybka i mam nadzieję, że dobra decyzja. Tak czy inaczej przez najbliższy rok będzie ona miała wpływ na moje życie. 

Rano byłam już w sklepie, a później jeszcze w szkole na kiermaszu i nareszcie odebrałam świadectwo z kwalifikacji zawodowej.

Obecnie już się umyłam, za jakiś czas pójdę spać. Bo trochę ten dzień mnie zmęczył. Tym bardziej, że wstałam przed siódmą i trochę tego biegania w ciągu dnia było, ale naprawdę cieszę się, że załatwiłam to co chciałam.
grafika book, girl, and quote

8 września 2019

Girl, you gotta wait and see

Hej,
Niedziela.

Dzisiejszy dzień był deszczowy, ale przyjemny i dobry. Popołudniem byłam na spotkaniu z moją klasą z gimnazjum i wychowawczynią. Fajnie było się spotkać, porozmawiać, bo normalnie raczej w takim gronie się nie spotykaliśmy. A gorące plotki zawsze warto posłuchać. 

Skończyłam drugi sezon Elite.

Jak ostatnim czasem kontynuacje raczej nie przypadały mi do gustu, tak te osiem odcinków pochłonęłam w całości. Podobał mi się ten sezon oraz to jak potoczyły się dalsze losy postaci. Nowe związki, nowe kłamstwa i stara zbrodnia. Czekam na następne odcinki, a te dostanę dopiero za rok.

Obecnie już się umyłam w przerwie filmu Kac Vegas III, przygotowałam sobie książki na kiermasz w szkole i jak tylko wstawię tego posta to skupię się na Szybkich i wściekłych, bo właśnie lecą.
grafika flowers, roses, and gift

7 września 2019

Take my hand, take a leap

Hej,
Sobota.

Dzisiaj wstałam dosyć wcześnie. W sumie była to taka zwykła, przyjemna sobota. Tak jak zazwyczaj sprzątałam, odkurzałam, umyłam podłogi i zrobiłam ciasto dyniowe.

Wieczorem już spokojnie z herbatą oglądałam drugą część Kac Vegas i naprawdę uwielbiam tę serię. I już czekam na kolejną część jutro, chyba że nie będzie mnie wtedy w domu.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się i iść spać, bo jestem dosyć zmęczona tym całym dniem. W dodatku na dworze pada, co może trochę pomóc zasnąć.
grafika black, cup, and dark

6 września 2019

Baby, give me one year, yeah

Hej,
Piątek.

Dzisiejszy dzień był dosyć emocjonujący, ale o tym prawdopodobnie powiem coś więcej w poniedziałek. Jeśli wszystko się uda. Ogólnie z tego co widzę dosyć ciekawie zapowiadają się następne dni. Ale nie zamartwiam się na zapas, myślę pozytywnie. Zawsze jest jeszcze inna opcja, nawet w beznadziejnej sytuacji. Wierzmy w dobro i w siebie. Wszystko będzie dobrze.

Obecnie już się umyłam, za jakiś czas wysuszę włosy i może zobaczę albo chociaż zacznę kolejny odcinek nowego sezonu Elite, jak na razie strasznie mi się on podoba.
grafika coffee

5 września 2019

Know you wanna leave this town

Hej,
Czwartek.

Dzisiaj skończyłam z myciem okien. Chyba wszystkie w domu już są czyste. A przynajmniej będą takie do kolejnego deszczu, nie no mam nadzieję, że jednak trochę dłużej. Następna tura za trzy miesiące na Święta.

Za oknem coraz bardziej czuć jesień, tym bardziej że z rana i pod wieczór nie ma opcji wyjścia bez bluzy czy swetra. W czasie południa jest naprawdę ciepło, ale to już nie te letnie dni.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się, dokończyć odcinek Beverly Hills i iść spać. Jutro już znowu piątek. Strasznie szybko mija czas, warto pilnować go i dobrze wykorzystywać.
grafika art, black and white, and poetry

4 września 2019

Know you're tired, know you're down

Hej,
Środa.

Dzisiejszy dzień z rana skupiał się na oknach. Aktualnie myślę, że może jutro już będę miała umyte wszystkie okna w domu. A następna seria w grudniu przed świętami. W sumie nawet można to polubić, a w czasie lata jest to jak dla mnie znacznie łatwiejsze z uwagi na to, że nie muszę się ubierać w żadne bluzy, bo przecież jeszcze jest ciepło na podwórku.

Obecnie już się umyłam, wysuszę jeszcze włosy i pójdę spać. Taki dobry, przyjemny dzień, ciepły za dnia, ale wieczorem już dosyć chłodny.
grafika black, brown, and coffee

3 września 2019

Hold up, hold up baby

Hej,
Wtorek.

Dzisiejszy dzień był naprawdę dobry i przyjemny. Drugi raz w życiu robiłam krokiety, tylko tym razem z naleśników i myślę, że ten sposób je znacznie lepszy niż z waflami. Tym bardziej, że te naleśniki robiłam bez tłuszczu i zajęły naprawdę mało czasu, a do późniejszego sprzątania było trochę mniej.

Skończyłam dziewiąty sezon Beverly Hills, 90210.

Czyli aktualnie zostało mi mniej niż trzydzieści odcinków tego świetnego serialu. Po nim małe jest prawdopodobieństwo, że któryś inny mu dorówna. Co jest w tym najlepsze to to, że nie nudzi mi się on, mogłabym oglądać po kilka odcinków bez przerw. Nie wszystkich bohaterów (zawsze) uwielbiam, ale jednak znajdzie się ktoś taki, kto będzie dla mnie wiodącą postacią.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się i iść spać.
grafika fashion, girl, and style

2 września 2019

So take a chance, take a chance on me

Hej,
Poniedziałek.

Pierwszy dzień szkoły.
Tylko, że jak na razie mnie to jeszcze nie dotyczy.

Praktycznie cały dzień padał deszcz. Zaczęło się od burzy po pierwszej w nocy. Mimo tego umyłam dwa okna w domu, od strony na którą nie padało, więc pomimo opadów, okna te są prawie nietknięte z czego bardzo się cieszę. Dlatego też ten dzień był taki senny, praktycznie nie wychodziłam z domu.

Obecnie już się umyłam, za chwilę prawdopodobnie wysuszę włosy i pójdę spać. Może jeszcze przeczytam rozdział książki.
grafika black, brew, and coffee

1 września 2019

Hello September!

Hej,
Niedziela.
Pierwszy dzień września.

W tym miesiącu myślę, że dużo rzeczy się ustabilizuje i dużo zależy od najbliższych tygodni. Liczę na to, że wszystko czym dziś się zamartwiam za jakiś czas kompletnie nie będzie już problemem.

Koniec wakacji, szczerze mówiąc zazwyczaj lubiłam chodzić do szkoły, a przynajmniej tak było w gimnazjum i technikum. Wszystkim zdarzają się gorsze dni, ale starałam się mimo wszystkich przeciwności patrzeć na pozytywy, choć czasami było z nimi dosyć kiepsko.

Obecnie już się umyłam, może jeszcze przeczytam rozdział książki i pójdę spać. Na jutro mam w planach umyć okna, ale w prognozach widziałam deszcz, więc dopiero rano dowiem się co z moimi zamiarami. Specjalnie dlatego chcę wstać wcześniej.
Znalezione obrazy dla zapytania hello september