17 lipca 2020

I'm ready, rain on me

Hej,
Piątek.

Dzisiejszy dzień to była taka mała sobota. Zajęłam się sprzątaniem, tym razem podzieliłam sobie to na dwa razy i na jutro została mi już tylko łazienka i kuchnia, więc nie powinno być z tym problemów. Poza tym mam w planach pomalować paznokcie, ale to wszystko jeszcze się okaże. Warto mimo wszystko robić jakieś drobne rzeczy dla siebie.

Obecnie już się umyłam, jeszcze chwilę posiedzę, a potem już tylko wysuszę włosy i pójdę spać. Jutro nie mam za dużo rzeczy do zrobienia, ale mimo wszystko po ósmej chcę być na nogach.
grafika aesthetic, girl, and heart

16 lipca 2020

Water like misery

Hej,
Czwartek.

Dzisiejszy dzień dla odmiany był deszczowy, dopiero popołudniu pogoda trochę się polepszyła. A przez ten deszczowy nastrój po prostu czułam się jakbym była w Wielkiej Brytanii. A tym bardziej, że zobaczyłam jakieś dwa odcinki Skins dla przypomnienia sobie tego serialu, który był kręcony na Brystolu. Mam kilka takich seriali do których zawsze będę miło wracać i mam nadzieję, że za jakieś kilkanaście lat zobaczę je jeszcze raz i będę tak samo zachwycona. Liczę przy tym na to, że jeszcze będzie dało się je gdzieś na internecie znaleźć.

Wieczorem zrobiłam sobie trening i po tygodniu bez nich, świetnie było do nich wrócić i znowu poczuć wszystkie swoje mięśnie. Później już tylko miałam herbatę i kawałki melona. Obecnie już się umyłam i za jakiś czas pójdę spać.
skins uk GIF

15 lipca 2020

It's coming down on me

Hej,
Środa.

Dobry, słoneczny dzień.

Dziś zajęłam się kuchnią i zrobiłam mój ulubiony makaron penne z sosem pomidorowym z fasolą i mięsem mielonym. Wszystko co z makaronem to jak dla mnie najlepsze. W studenckim życiu właśnie to mi najbardziej pasowało. Choć tym razem nie był to tylko podgrzany sos, a raczej całe dzieło, nawet z sokiem pomidorowym. Gotowanie to dla mnie zawsze będzie pewnego rodzaju pasja, podobnie z pieczeniem. Przynajmniej miałam co robić jak miałam jakieś cięższe okresy czasu.

Poza tym trochę powspominałam i zobaczyłam dwa odcinki Beverly Hills 90210, oglądałam ten serial rok temu i nadal strasznie go uwielbiam. A sama mogłabym wcielić się w bohaterkę w high school w gorącej Kalifornii. Na razie pozostaje mi tylko wrócić sobie do ulubionych odcinków, zawsze coś.

Obecnie już się umyłam i za jakiś czas pójdę spać, bo raczej nic też nie planuję już robić.
Beverly Hills 90210 Dancing GIF by CBS All Access

14 lipca 2020

you showed me nothing at all

Hej,
Wtorek.

Dzisiejszy dzień był słoneczny, przyjemny i serio dobry. Za dużo się też nie działo. Zobaczyłam z dwa zaległe odcinki serialu, byłam sporą część czasu na dworze, na działce. I tak jakoś to mijało.

A wieczorem robiłam hot-dogi, dawno takich domowych nie było. Więc jak najbardziej fajnie, że przynajmniej teraz były, tym bardziej że szybko i przyjemnie się je robi.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się i mogę iść spać. To jutro też wstanę o ósmej.
grafika beauty, life, and truth

13 lipca 2020

At least I showed up

Hej,
Poniedziałek.
Nowy tydzień.

Dzisiaj wstałam już po szóstej, bo też byłam na pobraniu krwi, a potem byłam jeszcze taksówką. Ale przynajmniej miałam okazję pojeździć autem.

Poza tym głównie byłam w domu, ale i też chwilę na działce. I zaczęłam też mocniejszą walkę z ziemiórkami w doniczkach, bo naprawdę już mnie denerwują i jednak wolę jak ich nie ma przy moich roślinach.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się i iść spać. Nic więcej chyba nie będę robić, bo jednak lepiej by było iść spać wcześniej. Zresztą ostatnio nawet się do tego trochę przyzwyczaiłam.
grafika quotes

12 lipca 2020

I never asked for the rainfall

Hej,
Niedziela.

Wielki dzień wyborów prezydenta. Sama byłam i zagłosowałam, jedynie zdziwiła mnie mała karta, ale z drugiej strony po co marnować papier, skoro na połówce wszystko się dobrze zmieściło.

Poza tym była to taka spokojna niedziela. Po południu zobaczyłam Listy do Julii. I naprawdę jest to piękny, wzruszający film. No aż mi łezki poleciały, ale ja właśnie lubię takie romantyczne może trochę kiczowate filmy.

Wieczorem właśnie byłam na spacerze z psem i właśnie wtedy poszłam też na głosowanie. Pierwszy raz na prezydenta i pierwszy raz w ostatniej godzinie, ale podoba mi się to i źle czułabym się, gdybym jednak nie poszła.

A teraz już spać, bo jutro wcześnie wstaję.
Listy do Julii (2010) - Filmweb

11 lipca 2020

show me a real good time

Hej,
Sobota.

Dzisiaj już czuję się lepiej, gorączka już się nie pojawia, więc jest o wiele lepiej. W sumie to nic więcej nie mam do pisania, bo też nic się takiego innego nie działo.

9 lipca 2020

7 lipca 2020

Kiss 'em 'til I change my mind

Hej,
Wtorek.

Dzisiejszy dzień był przede wszystkim dużo chłodniejszy, praktycznie wcale nie wychodziłam na dwór, a tylko wtedy kiedy musiałam. Poza tym zajęłam się rzeczami w domu, a w tym kiszeniem ogórków, bo jednak co swoje to swoje, a jest to naprawdę łatwe.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się, może coś zobaczyć czy poczytać i iść spać. Dzisiaj udało mi się trochę poćwiczyć, bo w ostatnich dniach ani nie miałam sił ani nastroju na to.
grafika aesthetics, inspo, and goals

6 lipca 2020

The stretch marks all around my thighs

Hej,
Poniedziałek.
Nowy tydzień.

Dzisiejszy dzień był dziwny, bo do południa naprawdę był upał, a zaraz potem pogoda się psuła, pokazywały się ciemne chmury, wiało i wkrótce też padał deszcz. Mimo wszystko udało mi się być trochę na dworze z rana i potem późniejszym popołudniem, żeby poobserwować dynie, tykwy, pomidory i całą resztę roślin. W domu czy na działce zawsze jest co robić. Czy to właśnie takie doglądanie upraw czy też prasowanie prania, gotowanie, a o sprzątaniu już nie wspominając.

Obecnie już się umyłam, za jakiś czas pójdę spać, chyba że jeszcze przeczytam jakiś rozdział książki, ale za dużo to już nie planuję.
grafika room, view, and beauty

5 lipca 2020

You tell me they're you're favorite thing

Hej,
Niedziela.

Dzisiejszy dzień był gorący i dobry. 

A popołudniem poszłam do koleżanki na basen, było serio fajnie. Miałyśmy okazję o wszystkim pogadać, a ostatecznie jeszcze jedna do nas dołączyła na jakiś czas. Uwielbiam takie długie letnie wieczory i w końcu taki się trafił.

Już się umyłam i za jakiś czas pójdę spać. Na jutro mam kilka takich domowych planów, ale tutaj akurat dużo zależy od pogody.
Grafika użytkownika Jarbas Jacare

4 lipca 2020

I never liked my crooked teeth

Hej,
Sobota.

Wczorajszy wieczór, a w sumie to bardziej wczorajsza noc jak najbardziej udana. Dużo się działo, było serio świetnie, tak że wróciłam do domu przed czwartą. Nie wyspałam się, ale to nie jest najważniejsze.

Dzisiejszy dzień też był bardzo fajny, wstałam o dziewiątej i moim pierwszym posiłkiem był obiad po trzynastej, ale to nie istotne. Tak jak zawsze dużo mówiłam, dużo robiłam i czas jakoś sam mijał.

Wieczorem jeszcze byłam na spacerze, a potem zobaczyłam przepiękny film Dog Days. Obecnie już się umyłam i za jakiś czas pójdę spać. cztery godziny snu to zdecydowanie za mało.
Grafika użytkownika A

3 lipca 2020

you're never leaving

Hej,
Piątek.

Dzisiejszy dzień jest na pełnych obrotach. Od rana sprzątałam w domu, poodkurzałam, umyłam podłogi i wszystko co zawsze jest do zrobienia w domu. Miałam tak jakby taką sobotę. Ale przynajmniej jutro tego nie będę musiała robić, a pewnie znowu będzie upał.

Za jakąś chwilkę przyjedzie po mnie koleżanka, bo znowu naszą ekipą wychodzimy na dwór. Skończymy pewnie nad zalewem, ale nam to kompletnie nie przeszkadza, zawsze można poznać kogoś nowego, a czasami nawet niezłe akcje się dzieją. Na pewno będzie dobrze.
grafika clothes, coffee, and fashion

2 lipca 2020

Tell me with your hands that

Hej,
Czwartek.

Dzisiejszy dzień był dobry, a zarazem upalny i burzowy. Chociaż w ostatnim czasie zdążyłam się już przyzwyczaić, że na przemian jeden dzień jest ładny, a drugi deszczowy i chłodny. Mimo wszystko liczę trochę na takie przyjemne lato. Tym bardziej też ze względu na rośliny, bo już sama ja amatorsko nie mogę wysadzić niektórych roślin, bo wiem, że potrzebowałyby stałości w pogodzie. A co tu mówić o rolnikach i ich zbiorach. Ciężki jest ten rok.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się, może przeczytać jakiś rozdział książki i iść spać.
grafika flower, like, and peace

1 lipca 2020

Hello July

Hej,
Środa.

Pierwszy dzień lipca.

I ten miesiąc zaczęłam bardzo dobrze, bo w pełni humoru i z najlepszymi znajomymi.

Cały dzień było dosyć gorąco, już rano jedna moja koleżanka coś zagadywała, żeby coś wyjść. A ostatecznie skończyliśmy na plaży przy takim jeziorze w obrębie kopalni kruszców. Było serio fajnie i aż żałowałyśmy, że nie pojechałyśmy tam wcześniej, żeby się poopalać i trochę popływać. Tak czy inaczej wyszło bardzo dobrze. I liczę na powtórkę za jakiś czas, oczywiście jeśli pogoda dopisze.

Obecnie już jestem w domu, wzięłam szybki prysznic i za jakiś czas pójdę spać. Oby cały lipiec był pozytywny i ciepły.
Group of: Summer time is kicking in | We Heart It | Lato, Tapety ...