14 grudnia 2014

drag you down

Hej,
mamy niedzielę, miałam tyle planów, co by do szkoły, a wyszło tak, że nadal nie ruszyłam torby. Muszę się jakoś zmotywować i w końcu zacząć, inaczej wszystko to przeniesie mi się na wieczór, a wtedy jednak wolałabym mieć już wolne. A głównie to do nocy siedzieć na tumblrze i weheartit.
Dzień ogólnie mija szybko, a zarazem nudnawo. Na spacerze tak jak co tydzień już byłam. Słońca jak nie było tak nie ma i obecnie tylko ciemność za oknem. Pocieszający jest widok przystrojonych lampkami domów, płotów i dróg. Przynajmniej jak nie potrafię zasnąć albo w nocy wstanę mam fajny widok, chyba, że już powyłączali swoje ozdoby. Ciągle sobie mówiłam, że zrobię coś świątecznego w pokoju, a wyszło tak, że tylko zawiesiłam jedną gwiazdkę, którą akurat wczoraj znalazłam przy sprzątaniu. Teraz zostało już tylko 10 dni do świąt, z czego 5 w szkole, przy czym od czwartku i tak nic nie będziemy robić. Chciałabym już zacząć przerwę świąteczną, no ale cóż to dopiero za tydzień. 10 dni do świąt i nadal brak śniegu. Mam nadzieję, że jednak spadnie go chociaż trochę szczególnie na wigilię i dwa późniejsze dni. Inaczej będzie trochę pusto. Na sylwestra też był by miło widziany.

kaliforniaklass:

x

8 komentarzy:

 1. ja tak samo się jeszcze nie uczyłam hihi :D
  a mam do ogarnięcia dzisiaj z 7 rzeczy :o
  mam nadzieję że się jakoś zmotywujemy :)
  przypominam, iż zmieniłam adres bloga z soooooooooswagkocie.blogspot
  na http://karik-karik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już bardzo chciałabym tą przerwę świąteczną. .-. Zazdroszczę Ci włosów! Ładny wygląd bloga. Pozdrawiam.

  muminek-enter.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. już tak się nie mogę doczekać przerwy ! i też chciałbym śnieg, zobaczymy <3

  www.casper-fashion.blogspot.com zapraszam do komentowania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja też chce już święta mam dość ciągłej nauki -.-
  + Czy mogłabyś wpaść do mnie miałam długą przerwę w blogowaniu gdyby było coś nie tak napisz mi w komentarzu na pewno zaobserwuje :)

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.