23 grudnia 2014

Feeling Christmas all around

Hej,
Dzisiejszy dzień głównie spędzony na sprzątaniu, myciu szkła i pieczeniu, czyli ogólnie całkiem fajne przygotowania świąteczne. Jutro za to większość dnia spędzę w kuchni, makówka, moczka, uszka, barszcz, karpie. Całe przynoszenie, odnoszenie rzeczy, do tego jeszcze rano strojenie choinki i w końcu oczekiwanie tej pierwszej gwiazdki. Nie miałabym nic przeciwko, aby akurat przed wigilią zaczął padać śnieg. No tak to tylko moje marzenie.
Jutro oficjalnie złożę wam wszystkim życzenia i tym razem wejdę tutaj znacznie szybciej. Od kiedy mam wolne codziennie piszę dopiero po dwudziestej, a przecież tak właściwie przez większość czasu mam możliwość napisania posta. Jakoś jak chodzę do szkoły i mam dużo do wykonania, łatwiej mi się zmotywować i zacząć opowiadać, pisać. Fajny byłby post z podsumowaniem roku oraz z wykonaniem moich postanowień na już kończący się 2014, potem oczywiście też post z nowymi wyznacznikami na przyszły 2015. Ale na te 'plany' mam jeszcze dokładnie tydzień.


kaliforniaklass:

x

4 komentarze:

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.