15 grudnia 2014

Santa tell me

Hej,
Poniedziałek zaliczony dosyć pozytywnie. Dzisiaj też poznałam pierwsze wyniki z próbnych egzaminów gimnazjalnych. Czyli 35/40 punktów, więc jest całkiem dobrze. Potem lodowisko i wreszcie powrót do domu. Obecnie zostały tylko cztery dni do przerwy świątecznej, a właściwie to trzy, a nawet można by powiedzieć, że jedynie dwa. Od czwartku mniej więcej będziemy mieć już luźniejsze lekcje, a w piątek rano tylko dwie próby i jasełka, po których od razu pójdziemy do domu. W tym tygodniu jeszcze mam też wigilię klasową po południu, głównie z powodu, że to taka ostatnia nasza wspólna. A do tego musiałybyśmy zrobić kartki świąteczne, jakoś nikt się nie zorientował, że to już ostatni tydzień, gdzie mogłybyśmy dać nauczycielom kartki. Także tydzień zapowiada się dosyć ciekawie. Ale przynajmniej wiem jak się ubrać i na tą wigilię, jak i na jasełka.
Pogoda dosyć w porządku, nie było za zimno, a na ciepłe dni jakoś już nie liczę. Jednak wolałabym, żebym jednak widziała choć przez odrobinę czasu jaśniejsze niebo. Jak wychodziłam było ciemno, jak wróciłam było ciemno, a w szkole jakoś szczególnie nie patrzę za okno.
9 dni do świąt

"There are two reasons why people don’t talk about things; either it doesn’t mean anything to them, or it means everything"


4 komentarze:

 1. Mi tam się to podoba, że jest szybko ciemno.:) Bo mogę sobie zapalić lampki w pokoju i od razu robi mi się cudowny klimacik. ^^ Oby ten tydzień przeleciał szybko i mniej więcej dobrze.:D
  http://mina-doimika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Albo świeczki zapachowe, to akurat lubię gdy jest ciemno :)

   Usuń
 2. Uwielbiam "Santa Tell Me" Ariany jeju!

  W wolnym czasie zapraszam do siebie.
  http://the-fight-for-a-dream.blogspot.com/
  Jeśli blog przypadnie Ci do gustu byłoby mi miło gdybyś zaobserwowała :)

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.