18 grudnia 2014

fall in love again

Hej,
Dzień energiczny i cały zajęty, zabiegany, zawsze było coś do zrobienia i nawet teraz będę musiała pomyśleć nad moim ogonem na jutrzejsze jasełka. Ogólnie to od rana były próby, byłam zaledwie na trzech lekcjach, z czego na jednej głównym tematem były święta i świąteczne piosenki. Tak już jutro ostatni dzień w szkole w tym roku. Fajnie pomyśleć, że dzisiaj była ostatnia historia, z czego i tak na niej nie byłam.
Kartki świąteczne dla nauczycieli zrobione, rysunek profilu osoby też gotowy. Ogółem na jutro jestem prawie gotowa, został mi tylko ten nieszczęsny ogon. W końcu diabeł musi być prawdziwy. Czyli znowu okazja, żeby pomazać się węglem i tak wracać do domu.
Byłam też na spotkaniu z bierzmowania, jak jakieś sprawy to wszystko na raz, czasu trochę brakuje. Za to jutro po dwunastej będę jedną z najszczęśliwszych osób, w końcu przerwa świąteczna, a dopiero o było do niej tak daleko. Ostatni dzień szkoły w obecnym 2014 roku.
Teraz już postaram się po prostu położyć się i zasnąć, z czym ostatnio też mam problem. No nic dobranoc i miłego dnia.


noirettediary:

Hamsa Ring - Shop HERE  (source)

2 komentarze:

  1. Świetny post i życze Wesołych Świąt

    - http://laninatosia.blogspot.co.uk/

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.