19 grudnia 2014

If he won't

Hej!
Oficjalnie mamy już przerwę świąteczną, prawie dwa tygodnie błogiego obijania się, a dodatkowo w tym jak co roku świąteczna gorączka.
Dzisiejszy dzień minął świetnie, zacznijmy od tego, że nie było żadnej lekcji, przynajmniej dla mnie i i wszystkich występujących. Dwie próby, na których najwięcej się śmialiśmy, ale tak czy tak bardzo dobrze nam wszystko wychodziło, potem już tylko jasełka. Ogólnie trochę się jeszcze pozmieniało niektóre rzeczy, ale wyszło świetnie. Potem już tylko wielka radość z powrotu do domu i tej świadomości, że po niedzieli nie będę musiała iść do szkoły, że nie będę musiała odrabiać zadań domowych, że już będą oczekiwane święta, że nareszcie będę mogła się wyspać i odpocząć oraz odstresować. Ten miesiąc ciągle był jakiś zajęty, egzaminy, jasełka, nadchodzące święta, spotkania z bierzmowania, wolontariat, zadania, testy, kartkówki i ogólnie dużo było tego wszystkiego. Więc teraz przyszła pora zupełnie odpocząć. Oby te dwa tygodnie nie minęły za szybko. Kilka planów już się uzbierało, więc nudno być nie powinno.


8 komentarzy:

 1. jak się cieszę że tyle wolnego a ja mam aż 18 dni :)))

  www.casper-fashion.blogspot.com nowy post :) zapraszam do komentowania :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny post i WESOŁYCH ŚWIĄT

  - http://laninatosia.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się że tylee wolnego mamy! I wesołych świąt życzę :)

  http://onceethought.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i również życzę wesołych, wspaniałych świąt :)

   Usuń
 4. cudowna notka jak i zdjęcie:)
  mam prośbe, klikniesz w duży link w mojej notce? to mega ważne...:( ---- > MÓJ BLOG

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.