15 lutego 2015

Does anybody care?

Hej,
Dzisiaj już niedziela, co oznacza, że nadchodzi poniedziałek, w który wracam do szkoły. Dwa tygodnie strasznie szybko minęły, ale co się dziwić, było fajnie, długie spanie, siedzenie w nocy później niż zazwyczaj, wychodzenie na dwór i ogólnie zero szkoły. Będzie mi tego strasznie brakować, no cóż wszystko co dobre szybko się kończy.
Dzisiaj już nawet zaczęłam robić te prace i skończyłam tą na wtorek, dwie pozostałe są prawie gotowe. Rysowanie zawsze jest fajne, ale jednak zawsze wolę być nie ograniczona, gdzie na przykład na artystycznych malujemy do muzyki, przez co możemy okazać nasze uczucia. Przynajmniej ja to tak pojmuję. To akurat coś co szczególnie lubię.
Pogoda kolejny dzień zaskakująco dobra, pełno słońca i temperatura powyżej zera. Zupełnie przypomina mi ona wiosnę, a przecież do tej prawdziwej jeszcze daleko, nawet jakby tylko do tej kalendarzowej. Ale mimo wszystko takie warunki atmosferyczne mi odpowiadają. Po tym jak było dużo zimnych, ciemnych dni, w końcu przyszedł czas na te bardziej pogodne.
Jutro do szkoły, już się spakowałam, ale nie mam zamiaru czegokolwiek się uczyć czy powtarzać, liczę na to, że chociaż ten pierwszy dzień po feriach nauczyciele dają sobie spokój. Mam nadzieję, że szybko przestawię się na szkolny tryb i będę zasypiała szybciej.
No nic zostało mi się umyć i pomału kierować się w stronę łóżka i snu. Będzie dobrze.

16 komentarzy:

 1. Ja swoje ferie skończyłam już na początku lutego. Tak, pogoda mnie wyjątkowo zaskakuje. Jednego dnia śniegu po kolana a drugiego najchętniej ubrałoby się krótkie spodenki ;D Pozdrawiam ciepltko <3

  Bardzo proszę o poklikanie w linki. To dla mnie bardzo ważne!
  http://wiktooria-blog.blogspot.com/2015/02/appreciatechoies.html

  OdpowiedzUsuń
 2. ja właśnie rozpoczynam ferię, ale zdaje sobie sprawę z tego jak szybko one uciekną...
  zapraszam na nowy post
  http://jtere.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też niestety już jutro wracam do szkoły, mam nadzieję, że tygodnie nauki miną równie szybko jak te dni wolne :P Cóż, trzeba się przestawiać na wczesne wstawanie, zwykle jak jest wolne to przechodzę na życie nocne przez co pierwsze dni po powrocie do szkoły to jakaś masakra xD Ja sobie dzisiaj trochę powtórzyłam lekcji, bo z nauczycielami to nigdy nie wiadomo ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tryb nocny i dzienny się pomieszają i w końcu chciało by się iść spać po powrocie do domu, no cóż.
   :)

   Usuń
 4. Ja dopiero zaczynam ferie, więc mam świetny humor :)
  Pozdrawiam, Krystian :)

  powerlesss.blogspot.com - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 5. fajny blog zapraszam do mnie jeśli ci sie spodoba to zapraszam do obserwacji

  Mój Blog - klik!

  OdpowiedzUsuń
 6. Tez bym chciala, zeby ferie zostaly jak najdluzej :c

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.