23 lutego 2015

That nobody wants to face

Hej,
Dzisiaj już znowu nadszedł poniedziałek, sprawdzian z geografii poszedł bardzo dobrze, kartkówka z polskiego już trochę gorzej, ale tak jak zawsze pisała cokolwiek przyjdzie mi na myśl. A najbardziej zaskakująca była czwórka z niezapowiedzianej kartkówki z historii, gdzie nikt mi nie podpowiadał. Chyba, że pani nie chciało się sprawdzać i po prostu dała tylko ocenę, nie to raczej nie możliwe. To takie piękne.
Dzisiaj chciałabym tylko zobaczyć serial i poczytać nową książkę, niestety nie mam na to za bardzo czasu, bo muszę pouczyć się na kolejny jutrzejszy sprawdzian z języka niemieckiego i kartkówkę z artystycznych. Przynajmniej nie muszę iść na siódmą rano, postanowiłam już to olewać i chyba był to dobry pomysł. Tydzień temu nie miałabym siły wstać przed szóstą, to i jutro też nie zamierzam, podobnie przy następnych wtorkach. Tylko zostaje ten nieszczęsny piątek, gdzie akurat poranna matematyka jest obowiązkowa. No nic, to tam jakoś da się przeżyć z samą świadomością, że ostatni dzień szkoły.
Szczerze mówiąc nawet nie wiem, jaka do końca była dzisiaj pogoda, wracałam do domu, ale tak jakbym nie zauważyła. Wiem tyle, że rano tak jak zawsze było zimno i dosyć pochmurnie, ale potem trochę się wypogodziło. Najłatwiej opisać mi obecny stan zza okna, po prostu jest ciemno i zimno.
Musiałabym też trochę posprzątać w pokoju i rozłożyć łóżko, prawdopodobnie tego pierwszego dzisiaj nie wykonam, to drugie muszę bo inaczej nie pójdę spać. A zapaś w głęboki sen to akurat coś na co również mam ochotę. No nic, pozostaje zrobić wszystko jak najszybciej i w końcu iść spać. Tak to idealny plan na ten wieczór.


itslatingirl:CLOTHES & FASHION

4 komentarze:

 1. Gratuluję ocen i powodzenia jutro :* Moje plany na dziś wieczór to ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia :D Pozdrawiam i miłego wieczoru :*


  kasia-kate1.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. świetnie, że wszystko dobrze ci poszło :)

  obserwujemy?
  ewamaliszewskaoff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.