20 lutego 2015

I walk with you threw hell

Hej,
Na szczęście już dzisiaj nadszedł oczekiwany piątek, w końcu będę mogła rzucić książki i całą naukę, aż na dwa wieczory. W tym tygodniu tego wszystkiego było stanowczo za dużo, wiele spraw nałożyło się na siebie, ale mimo wszystko jakoś przeżyłam to z dnia na dzień.
Dzisiaj rano wstawało mi się strasznie. Wieczorem wróciłam około dziewiątej, po czym wzięłam naprawdę długi prysznic, głównie dlatego, że nie chciałam się uczyć. Ale w końcu jakoś się zmotywowałam, zrobiłam maskę kota na plastykę i pouczyłam się na biologię, angielski. Myślę, że będzie dobrze, napisałam wszystko. Z angielskiego powinna być piątka, z biologi nie wiem, ale liczyłabym również na pięć. A zresztą co będzie to będzie. Wracając do tematu, jak mniej więcej się nauczyłam i zrobiłam małą ściągę (której i tak nie użyłam), poszłam spać po północy. A przed szóstą już byłam na nogach. Chodzenie do szkoły na siódmą to straszna przypadłość. Zawsze rano jest mi zimno, owijam się w koc i myję zęby siedząc na dywanie. Jeśli ktoś by przypadkiem wszedł chyba trochę by się zdziwił.
W szkole ogólnie nie było tak źle, po dwóch pierwszych godzinach już było dobrze, dwie szóstki z plastyki i historia wpisu do pamiętnika koleżanki z pierwszej klasy podstawówki. Powiem, że tego nie można było nie wyśmiać.
Nareszcie wolny wieczór tylko dla mnie, mam zamiar posiedzieć tak długo jak będę chciała, a potem swobodnie położyć się do łóżka na blogi sen, którego lepiej niech nikt mi nie przerywa.
Jutro sobota, czyli najpierw będę musiała posprzątać, a później się zobaczy.
Wczoraj wspominałam, że mam pająka w pokoju, no cóż, chyba zmienić lokalizację, bo aktualnie się zagubił. Więc jeśli ktoś znajdzie pająka reagującego na imię Andrzej to proszę o poinformowanie mnie. Oczywiście.
Miłego weekendu

8 komentarzy:

 1. Widzę, że miałaś naprawdę ciężkie dni, ale super że je przetrwałaś i gratuluję ocen :3 Ja w sumie myślałam, że dzisiaj jest czwartek mi tak szybko zleciał, że nawet nie zauważyłam :) Pamiętaj, że jeszcze trochę i WAKACJE <3

  kasia-kate1.blogspot.com
  roxannee-blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale jeszcze przed wakacjami egzaminy, komers, wybór następnej szkoły, zakończenie gimnazjum
   Dużo czasu zostało
   :)

   Usuń
 2. Świetny blog :)

  Obserwujemy?

  http://foreverandsmile.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz ciekawy blog, bardzo miło tu jest i chętnie będę go przeglądała :) Życzę sukcesów i wytrwałości w dalszym blogowaniu ;)

  http://mjrm-madeline.blogspot.com/2015/02/no-flex-zone.html zapraszam serdecznie na mój blog, każdy komentarz i obserwowanie jest odwzajemniane. Proszę o klikanie w banery po prawej stronie bloga, to dla mnie bardzo ważne.

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.