22 lutego 2015

We are the forgotten

Hej,
Kolejna niedziela, nie wyobrażam sobie, że już jutro znowu szkoła. Najchętniej zobaczyłabym jakiś bezsensowny film czy serial i poleżała w łóżku, do momentu, aż zasnę. No cóż, niestety będę musiała jakoś siebie zmotywować i pouczyć się na jutrzejszy dzień. Nadal interesują mnie moje oceny, tylko, że nie mam siły zrobić cokolwiek związanego ze szkołą. Sama świadomość, że w tym tygodniu obecnie czekają mnie cztery testy, a do tego pewnie dojdzie jeszcze jakiś jeden lub dwa. Czasem stanowczo mam dość szkoły.
Pogoda dzisiaj podobna do wczorajszej, również ciepło i słonecznie. Fajnie było wyjść na spacer. Aktualnie jest już ciemno i dużo chłodniej. Śniegu coraz mniej. Wczoraj byłam na tym ognisku, a dzisiaj zauważyłam brudne buty, akurat przed wyjściem, ale zdążyłam je mniej więcej wyczyścić.
Chyba pora w końcu ruszyć te notatki, zrobić zadania i móc powiedzieć, że zrobiłam już wszystko, musiałabym też pomalować paznokcie i napisać stronę do mojego zeszytu z tego tygodnia.
Dobra, zacznę już teraz.

6 komentarzy:

 1. powodzenia... ja też mam serdecznie dość szkoły.. :( trzymam za Ceibie kciuki, żeby te testy poszły dobrze! :)

  ~zapraszam na mojego bloga, może weźmiesz udział w konkursie? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno dasz sobie radę. Jeszcze trochę i wakacje <3 U mnie wczoraj strasznie padało. :D

  kasia-kate1.blogspot.com
  roxannee-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć, masz bardzo ładny blog i świetne piszesz posty. Obserwacja za obserwację? Jeśli tak to ty zacznij i daj znać że moja kolej :)
  http://blogmoimzyciem.blogspot.com
  Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.