28 lutego 2015

Out of Hell we will climb

Hej,
Dzisiaj już sobota, tak właściwie to długo oczekiwałam na ten wolniejszy dzień. Takiego typu dni mi jak najbardziej pasują, wstałam, posprzątałam, oglądałam telewizję, poćwiczyłam i w końcu weszłam na laptopa. Czas jakoś szybko minął, a jutro znowu będę musiała zająć się szkołą. Sprawdzian z historii, kartkówka z wosu i możliwe dwa pytania. No tak aż zachęca do pójścia do szkoły. I znów trzeba będzie przetrwać kolejny tydzień. Oby tylko mój humor wrócił do normy, bo dzisiejszy dzień jest kolejnym z tych gorszych. Jeśli mój stan wewnętrzny nie zmieni się do wtorku, to minie tydzień złych dni. Zazwyczaj trwało to o wiele krócej, no cóż tym razem jest trochę inaczej.
Pogoda niby jeszcze taka pochmurna i nie za fajna, jednak dla mnie przypominała już tę wiosenną. Fajnie było wyjść na chwilę, jest już znacznie cieplej. W końcu dzisiaj ostatni dzień lutego, drugi miesiąc tego roku minął jak nic. Jutro już marzec, co oznacza, że za chwilę zacznie się kalendarzowa wiosna. Ale zarazem coraz bliżej do obozu naukowego i egzaminów i dość trudnego wyboru dalszej szkoły ponadgimnazjalnej. Obecnie mam albo za dużo wybujałych pomysłów na raz albo żadnego sensownego, który ostatecznie będzie tym właściwym. Nad tym jeszcze długo będę się zastanawiała.
Miłej reszty soboty i jutrzejszej niedzieli.
Goodbye February

8 komentarzy:

 1. Bardzo fajny post, miło się to czyta :>

  + Zapraszam na konkurs do mnie !
  Mój blog KLIK

  OdpowiedzUsuń
 2. Obserwuję, miło by było gdybyś zaobserwowała mojego bloga :)
  http://beansjolanta-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem tutaj pierwszy raz, ale muszę przyznać, że bardzo się zaskoczyłam Twoją osobą. Wcale nie wyglądasz na swój wiek. Co do bloga, masz śliczny desing, świetny styl pisania i ciekawe zdjęcia. Nic dodać nic ująć. Nie mogę doczekać się kolejnych postów, będę z nimi na bieżąco! Dlatego zaobserwowałam!
  MÓJ BLOG- kliknij

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.