14 lutego 2015

He said, Is anybody out there?

Hej,
Walentynki, a tak właściwie to sobota. Ten dzień spędziłam z najlepszą osobą, z kimś kogo bardzo lubię, choć czasami mamy lekkie sprzeczki, a mimo wszystko zawsze będziemy razem czyli dzień przeżyty ze mną. Tak, jakoś dla mnie ten dzień nie jest jakoś bardzo szczególny. Jeśli kogoś kochamy powinniśmy okazywać to przez cały rok, a nie tylko jeden dzień, ale z drugiej strony jest to taki czas tylko do przebywania z ukochaną osobą. Pamiętajmy o tym, że nie mieć nikogo w walentynki nie jest najgorszą rzeczą, niektórzy nie mają mamy w dzień matki, taty w dzień ojca.
Dzisiaj sobota, co oznacza, że jutro już niedziela, w którą będę musiała zebrać się do szkoły, i nie mówię tutaj tylko o nauce czy książkach, ale bardziej w sensie psychicznym. Kiedy w poniedziałek nie musiałam iść do szkoły, niedziele były bardzo fajne, ale jutro już tak nie będzie. Praca na artystyczne i dwie na plastykę, cudownie. Nadal jakoś nie nastawiłam się na powrót do szkoły i uczenia się. Właściwie to powinnam zrobić sobie ostatni wolny dzień bardziej luźny, no cóż to mi się nie uda.
Przynajmniej pogoda nastawia do pozytywnego myślenia, od rana pełnia słońca, że aż do siedemnastej jest całkiem jasno. Uwielbiam wieczory, kiedy w końcu jest cieplej, a słońce jest długo widoczne na niebie. Lubię zimę i śnieg, ale szczerze mówiąc nie mogę doczekać się wiosny. Uwielbiam ten czas gdy wszystko rozkwita, a na dworze staje się zielono, słonecznie i ogólnie fajnie. Wtedy można wyjść na dwór, siedzieć na drogach, pójść pod czyjś dom i czekać aż wyjdzie. Po prostu wiosna. Każda pora roku ma w sobie coś szczególnego przez co ją lubię.


10 komentarzy:

 1. ja dzisiaj spędziłam walentynki siedząc w domu bo jestem chora ...
  ciekawy post obserwuję i zapraszam do mnie ;D
  Mój Blog - klik!

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz rację, że jeśli się kogoś kocha takie walentynki powinny być codziennie :)
  Świetny post :)
  Pozdrawiamy i zapraszamy http://rainbow--fashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. cześć, masz bardzo ładny blog i fajnie piszesz posty. Obserwacja za obserwację? Jeśli tak to ty zacznij i i daj znać że moja kolej. :)
  http://blogmoimzyciem.blogspot.com/
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja nie obchodzę walentynek. Drugi obrazek z twojego nagłówka wisi u mnie na ścianie ;)
  http://asia-asiaablog.blogspot.com/2015/02/be-happy.html <-- zapraszam na nowy post ;)

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.