10 lutego 2015

Now he sleeps on the corner

Hej,
Dzisiaj wzięło mnie na wspomnienia i czytałam posty z 2013 roku, fajnie spojrzeć na mnie, moje pomysły i wszystko co się działo dwa lata temu. Teraz widzę, że mój styl pisania trochę się zmienił, przynajmniej już nie piszę tutaj skrótami, których jakoś szczególnie nie lubię, zwłaszcza jak ktoś mi napisze 'hej, ct u cb?' wszystkie skróty siebie, Ciebie, Tobie strasznie mnie bolą.
Dzień głównie spędzony na odpoczywaniu, nawet nie mogłam wyjść na dwór i sobie odśnieżać, bo po prostu nie dopadało śniegu, a przy tym ten wczorajszy powoli się roztapia. Zachmurzone niebo, zero słońca, pogodnie nie było nawet przez chwilę.Jednak zielona herbata poprawia humor, na złą pogodę, na smutki, na kłótnię, na dobry dzień, na wszystko pomocna dobra herbata. Jak można jej nie lubić.
Tak to już nic bardziej szczególnego się nie działo, po prostu kolejny dzień, teraz sobie porysuję, zawsze chcę, ale potem o tym zapominam, bo ciągle jest coś innego do zrobienia. Potem ciepły prysznic i seriale, łóżko. Całkiem dobry plan na wieczór.

10 komentarzy:

 1. Uważam, że zwroty "Ciebie", "Tobie" itp. powinny być pisane dużą literą. :) U mnie pada śnieg i to z deszczem przez to odśnieżanie staje się bardzo męczące , bo ten śnieg jest bardzo ciężki. :/
  http://mina-doimika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Głównie to chodziło mi o używanie skrótów.
   :)

   Usuń
 2. Pamietam jak kiedys sama uzywalam takich skrotow. Na szczescie wyroslam z tego :)
  Dla mnie idealny wieczor to wlasnie: herbata, lozko i seriale <3 Moglabym spedzac je tak codziennie.
  +obserwuje :)

  . Zapraszam do obserwacji mojego bloga:
  http://wiktooria-blog.blogspot.com/
  i bloga mojej przyjaciółki
  http://olivia-oliwiaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie skróty kojarzą nam się z czasami podstawówki i gimnazjum. Teraz jakoś przestałyśmy ich używać tak jak nasi znajomi. Pisanie skrótowe wchodzi w nawyk, który nie jest raczej dobry,szczególnie jak przychodzi pisać pracę klasową- nieświadomie się ich używa :)
  http://gangetpolska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja chyba nigdy nie pisałam skrótowcami, a jak już obecnie to bardzo mało ich używam. Jeśli ktoś dobrze mnie zna to wie o tym, że ich bardzo nie lubię (skrótów) i czasami specjalnie piszą do mnie samymi skrótami.
   :)

   Usuń
 4. Ja nie lubię używać takich skrótów jak np. ct, cr, Tb, jbc. Wolę pisać całe słowo :)

  http://sapphireblog1.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też lubię tak czasami powspominać i zobaczyć co robiłam kiedyś :)

  Jully-Blog [KLIKNIJ]

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.