21 lutego 2015

I walk with you tonight

Hej,
Dzisiaj nadeszła sobota, czyli taki luźniejszy dzień. W skrócie mówiąc to sprzątałam, poćwiczyłam, wyszłam na dwór, byłam przy ognisku, po czym wróciłam do domu. Długa aktualizacja laptopa i również podobnej długości ciepła kąpiel. Obecnie piszę tego posta, jako podsumowanie dosyć fajnego dnia. Sobota to mój ulubiony dzień tygodnia, mimo wszystko, że jest dużo do zrobienia, ale przynajmniej nie muszę siedzieć w szkole, ani też później uczyć się na kolejną dobę szkolną. Niestety zawsze dochodzi do momentu gdzie sobota zmienia się w niedzielę. Co oznacza naukę i to, że już jutro poniedziałek.
Dziś też oglądałam stare rozmowy ze znajomymi i bardzo fajnie tak sobie wszystko od nowa przypomnieć, a potem znowu będę śmiała się z tych samych rzeczy. Ale czemu nie, skoro możemy smucić się z tego samego powodu podobnie, to dlaczego by nie śmiać się za każdym razem tak samo, nawet z żartów, które słyszeliśmy już z jakiś tysiąc razy. Warto się uśmiechać, a mówi to osoba, która albo jest strasznie uczuciowa, wrażliwa, ciągle by się tylko śmiała albo nic ją nie rusza i ma kamienną twarz przez cały dzień, a zwłaszcza w szkole. Choć mimo wszystko twierdzę, że uśmiech jest ważny. Starajmy mieć go zawsze ze sobą, bo nigdy nie wiadomo kto się w nim zakocha.
Pogoda znowu wraca do stanu przedwiośnia, ciepło, słonecznie i przyjemnie, w wielkim skrócie tak było dzisiaj. Jutro też mogłaby być podobna, obecnie starczy mi już śniegu i zimna, nie miałabym nic przeciwko, aby już było lato. A to już za nie długo, zima prawie się kończy, wiosna też szybko minie, a potem gorące lato i wakacje.


kushandwizdom:Good Vibes HERE

6 komentarzy:

 1. Fajnie, że spędziłaś miło dzień. Uwielbiam ciepłe kąpiele, to bardzo odprężające. Ja soboty nie lubię, ponieważ spada na mnie masa obowiązków, a wieczorem na nic nie mam już siły. Za to piątek po szkole... ah! ♥
  alenajpierwkawa.blogspot.com
  pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 2. fajny blog fajny post twój blog jest bardzo pozytywny zapraszam do mnie : Mój Blog - klik!

  OdpowiedzUsuń
 3. fajny blog :)
  http://want-cant-must.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.