13 lutego 2015

He gave up on himself

Hej,
Już znowu piątek, z czego jakoś szczególnie się nie cieszę, bo oznacza to, że moje ferie dobiegają końca i już w poniedziałek będę musiała iść do szkoły, chyba, że jeszcze zdążę się przeprowadzić do województwa, gdzie aktualnie ferie się rozpoczynają. Ale coś widzę, że chyba to mi się nie uda. Czyli ostatecznie będę musiała ustawić budzik i wstać o 6:30. Przez dwa tygodnie budziłam się około dziesiątej, przez co nie wyobrażam sobie poniedziałkowego poranku, a potem całego dnia w szkole. Jakim cudem dwa tygodnie minęły tak szybko, przecież dopiero co pisałam, że nareszcie moje dwa tygodnie błogiego odpoczynku, a teraz zostało mi tylko zrobić rysunek na artystyczne i maskę na plastykę. Jakoś bardzo zachęcające to nie jest, ale no cóż, trzeba z powrotem walczyć. Będzie dobrze, musi. Już wiem, że czekają na mnie cztery sprawdziany i tak strasznie lubiana rozprawka. Mam nadzieję, że przynajmniej poniedziałek i wtorek będą dosyć wolne, a nauczyciele dają sobie spokój. Dość już o szkole.
Dzisiaj piątek trzynastego, był dla was pechowy, czy taki jak każdy inny dzień. Mi udało się rozsypać cukier, co najlepsze ja nie słodzę, ale chciałam być miła i go odnieść, no tak. W marcu również wypada trzynastego w piątek. Jakoś bardzo przesądna nie jestem, ale zawsze jest ta lekka obawa, przez co lepiej nie ryzykować.
Jutro walentynki, premiera '50 twarzy Greya' w kinach i ogólnie taki dzień zakochanych, no po prostu sobota. Za to w niedzielę dzień singla. Tylko patrzeć jak ceny tych wszystkich walentynkowych słodyczy w kształcie serca spadają w dół.
Pogoda znowu pokazała się z tej wiosennej strony, śnieg coraz bardziej topnieje. Nie przepadam za wracaniem do domu zasypana śniegiem, a tym bardziej drogową pluchą, ale za to nie lubię też sytuacje gdy świeci słońce, a ja muszę siedzieć w ławce szkolnej. No cóż, przynajmniej przez całe dwa tygodnie ferii była fajna pogoda.


champagne-diamondsz:
chanelandlouboutinsx:

rosy blog! chanelandlouboutinsx.tumblr.com 
checking out all new followers blogs! x
Instagram: @jessicawarren

×××

10 komentarzy:

 1. Ja zaczęłam dziś ferie! :)

  http://sapphireblog1.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. ferieee!!
  + skomnetujesz moją ostatnią notke i klikniesz w link na końcu notki? z góry dziękuje! :* ---> link do mojego bloga, kliknij

  OdpowiedzUsuń
 3. Udanych Walentynek i bezproblemowego wstania do szkoły w poniedziałek :)
  matrelsy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tym drugim może być lekki problem
   :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.