4 czerwca 2015

Follow the same code

Hej,
Dzisiaj kolejny dzień, podobno czwartek, ale za bardzo nie wygląda jak inne typowe czwartki. Bardziej przypomina mi niedzielę, ale co do tego istnieje proste wytłumaczenie: Boże ciało. Z tej też okazji pierwszy raz dalej przeszłam się w tych nowych szpilkach na komers/zakończenie. I szczerze muszę powiedzieć, że bardzo dobrze się w nich czuję i myślę, że nie powinny mnie obetrzeć.
Skończyłam czytać Poradnik pozytywnego myślenia, czyli tak w sumie przeczytałam około 210 stron w jeden dzień. Zaliczam ją do fajnych i wartych przeczytania książek, ale obecnie mam tylko jeden mały problem, jaką teraz mam zacząć. Waham się pomiędzy Ostatnią piosenką a Pułapką Uczuć (dwie części). I coś myślę, że w pierwszej kolejności podejmę się tej drugiej opcji, chyba, że jeszcze zmienię zdanie. Ale sądzę, że zostanę przy tej decyzji. Teraz czy potem to nie ma za wielkiej różnicy, tak czy tak wszystkie te książki przeczytam. Tym bardziej, że przez ten dłuższy weekend mam trochę więcej czasu. Z tym, że jutro muszę iść do koleżanki na próbę z tańca do przedstawienia. A w poniedziałek jadę na dwudniową wycieczkę. Dopiero co ją organizowaliśmy i było ponad miesiąc czasu, a tu już za kilka dni wyjazd. Na pewno napiszę codziennego posta, ale prawdopodobnie z przyśpieszenia, co będzie z wtorkiem, akurat nie wiem. Być może po powrocie coś dodam, a może również skorzystam z automatycznej publikacji. Jak na razie nie mam nic pewnego do powiedzenia. Po prostu jakoś to będzie.
Co jeszcze dzisiaj takiego robiłam? Głównie byłam na dworze i czytałam. Aktualnie pozostaje mi tylko prysznic, rozłożenie łóżka i prawdopodobnie trochę posiedzę. W sumie to nawet chce mi się spać. Przynajmniej jednego dnia trochę dłużej pośpię, choć i tak muszę wstać około ósmej.
♥ 

2 komentarze:

  1. też się cieszę że mam długi weekend :)
    troche można odpocząć!

    www.casper-fashion.blogspot.com zapraszam do komentowania :)

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.