26 czerwca 2015

Ostatni raz z moją klasą

Hej,
Oficjalnie rok 2014/2015 dobiegł końca. Skończyłam trzecią klasę i zarazem gimnazjum. Ten rok był wyjątkowy i szczególny, egzaminy gimnazjalne, bierzmowanie, wszystkie te spotkania, wyjścia z najlepszą ekipą, zakończenie gimnazjum, pożegnanie z najlepszą klasą.
Te trzy lata były szczególne dla mnie, na początku września 2012 roku poznałam się ze zgrają osób, wtedy nie mieliśmy ze sobą za dużo wspólnego, z czasem jednak to się zmieniło i dzisiaj gdy przyszło nam się pożegnać, jest nam żal. Już nigdy więcej nie usiądę w ławce z moimi typkami, nie będę się z nimi śmiała, nie będę wymyślała z nimi tylu głupot. Może to tylko klasa, ale ta była specyficzna. A już we wrześniu mamy umówione spotkanie z naszą wychowawczynią. Aż łezka w oku się kręci, te trzy lata były najlepsze, byłam szczęśliwa, może i zdarzały się jakieś spiny, ale to jest nie do uniknięcia. Mam nadzieję, że ta nasza najlepsza ekipa pozostanie nietknięta i mimo innych szkół będziemy razem. W końcu nadal mamy grupę klasową i wszystkie konwersacje. Nie zapomnę o tych ludziach, każdy z tej szkoły wniósł coś dla mnie, dla mojego charakteru, zachowania.
Dzisiaj zrobiliśmy sobie takie pożegnanie szkoły i rozpoczęcie wakacji. Wyszliśmy na dwór, jeśli jaka Wigilia taki cały rok to jaki początek wakacji takie całe wakacje. Ostatnio mam same takie dni warte zapamiętania. Specjalnie jeszcze z tego powodu więcej piszę w tym 'moim zeszycie' bo to co tam jest pozostanie na zawsze. A ten czas jest akurat bardzo szczególny, kiedyś będę mogła do tego wrócić i poczytać sobie, znowu płacząc.
Mam nadzieję, że te wakacje będą najlepsze, przynajmniej tak na to wygląda. Spanie w namiocie, leżenie na trawie, wyjścia na dwór, na rower, ogniska. Te dwa miesiące zapamiętam na zawsze.
Jestem tak cholernie szczęśliwa, a za razem smutna, że to już koniec, we wrześniu nie pójdę już do mojego gimnazjum, nie będę stała w sztandarze, nie będziemy żartować z wicedyrektorem, po prostu nas już tam nie będzie. Nie będzie siedzenia przy grzejniku czy też przebywania w piwnicy przy szafkach, to nigdy nie będzie już to samo.
Będę tęsknić, to były trzy najlepsze lata mego dotychczasowego życia. Trzy lata i trzy świadectwa z czerwonym paskiem.. Jestem z siebie dumna.
UDANYCH WAKACJI

"Czasem słońce
Czasem chwile złe
Pierwsza miłość
Pierwsze smutku łzy
Nigdy tego nie zapomnę

Ostatni raz z moją klasą
Już pożegnać czas
Mych przyjaciół"

4 komentarze:

 1. Gdy miałam zakończenie roku szkolnego, miałam podobne odczucia
  było mi bardzo smutno ze opuszczam klase i szkołe, ale z drugiej
  strony cieszę się z wakacji bo kocham lato :)
  udanych wakacji <3 cudny blog :)
  pozdrawiam cieplutko myszko :*
  ayuna-chan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również życzę ci udanych wakacji :)

   Usuń
 2. ja tez teraz rozstalam sie z klasa. ja czerowny pasek mam dopeiro teraz w 3gim! :3

  http://feel-that-moments.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.