8 czerwca 2015

One life we live so here we go

Hej,
Nadszedł ten, przez większość ludzi nie lubiany, poniedziałek.
Ten mój dzisiejszy był zupełnie inny niż zwykle, od dzisiaj jestem na dwudniowej wycieczce, mówiąc szczerze wcale nie tak daleko domu, ale zawsze to coś. Ważne, że spędzę te dni z moją klasą, z którą niestety we wrześniu się już nie spotkam. Mam jedynie nadzieję, że przynajmniej większość ludzi z niej kiedyś spotkawszy mnie przywita się i odezwie choćby słowem. Nie chcę, żeby było tak jak z osobami z podstawówki, obecnie mało z kim z tych sześciu lat rozmawiam. Niestety, może to i dobrze, że co kilka lat zmienia się nam otoczenie. Inaczej nie wiem, jakbym wytrzymała z niektórymi osobami. Szkoda mi jedynie takich dobrych znajomości, może i będzie kontakt, ale nigdy taki jaki jest teraz. Tak możemy ponarzekać na jakąś nauczycielkę, na zadania, sprawdzian czy cokolwiek związanego ze szkołą, a ona jednak jest dosyć ważnym aspektem życia, zwłaszcza nastolatków. Będzie inaczej z tym trzeba się pogodzić, po prostu nie ma innego wyjścia. Z jednej strony może i się trochę cieszę, ale z drugiej już niekoniecznie.
Jaka dzisiaj pogoda? Mam nadzieję, że słoneczna i bardzo przyjemna. Nie chciałabym spotkać się z burzą, czy też oziębieniem, bo tak trochę mam większość rzeczy raczej przygotowane na warunki i temperaturę, jak z ostatnich trzech dni.
W tym dniu akurat nie uda mi się poczytać, a szczerze mówiąc chciałabym, brnąć dalej w historię z If I stay. No cóż, co się odwlecze to nie ucieknie. Chyba takie było to przysłowie. Do tego pasowałoby też książka nie zając, nie ucieknie.
Mam nadzieję, że wasz poniedziałek był również pozytywny i wspaniały.
Miłego dnia
astrolily:

i literally think she is the most beautiful woman in the world

4 komentarze:

 1. Piękne bransoletki <3


  Obserwuję!
  Za komentarz odwdzięczam się trzema komentarzami i obserwacją, jeśli jeszcze nie obserwuję :)
  www.sandrakopko.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny post :)
  Zapraszam do mnie: fashiooonforever.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.