31 lipca 2019

Goodbye July!

Hej,
Środa.
Ostatni dzień lipca.

Gorący był ten miesiąc, chociaż pojawił się jeden zimny tydzień.

Dużo się w ciągu tych dni działo, głównie kwestie związane ze studiami. Oprócz tego prawdopodobnie ostatni egzamin zawodowy i dwudzieste urodziny. Zazwyczaj lipiec jakoś faworyzowałam wśród miesięcy, nie tylko ze względu na urodziny czy też wakacji, ale po prostu za pogodę, nastrój i taki półmetek całego roku.

Obecnie już się umyłam, poczekam aż wyschną mi włosy i pójdę spać, bo jutro mam zamiar wstać znacznie szybciej.
Znalezione obrazy dla zapytania goodbye july

30 lipca 2019

So when I'm all choked up

Hej,
Wtorek.

Dzisiejszy dzień był naprawdę dobry, gorący i trochę deszczowy.

W sumie to nic takiego specjalnego się nie działo, zwyczajny dzień. Nadal jestem w pewnym stopniu w żałobie po Orange is the New Black. Chyba dalej nie dowierzam sobie, że to koniec. A dopiero co mówiłam znajomej, że Netflix ma zamówione kolejne trzy sezony tego serialu. Czas szybko mija, razem z seriami.

Wieczorem byłam jeszcze na spacerze, wróciłam trochę posiedziałam i za jakiś czas pójdę się myć i spać, bo w końcu jutro czeka na mnie nowy dzień.
grafika blue, luxury, and pool

29 lipca 2019

You found the light in me that I couldn’t find

Hej,
Poniedziałek.
Nowy tydzień.

Skończyłam siódmy sezon Orange is the New Black.

Jest to także ostatni sezon całego serialu. Kilka lat temu szalałam za tym serialem, później kiedy oglądałam go jak wychodził na bieżąco to lubiłam go. Z tego co pamiętam jeden sezon dosyć mnie zawiódł. Jednakże teraz uważam, że jest on naprawdę dobry, warty uwagi. W większości przypadków cieszę się z tego jak nakierowały się losy postaci, nie powiem wiele z nich jest mi szkoda w tym Tiffany, Caputo Red, Morello czy też Cindy. Z przemiany niektórych bohaterów jestem naprawdę dumna i tutaj zaznaczę rolę Natalie Figueroa. Jeśli ktoś zastanawia się czy go zaczynać, jak najbardziej polecam.

Przykro zakończyć mi moją historię z Lichfield, ale z drugiej strony jestem zadowolona z danego zakończenia i cieszę się, że nie ciągną tego serialu na siłę i tak jest już wystarczająco długi.

Obecnie już się umyłam, poczekam aż wyschną mi włosy i pójdę spać. Był to kolejny dobry, słoneczny dzień.
Znalezione obrazy dla zapytania orange is the new black season 7

28 lipca 2019

It’s buried in my soul like California gold

Hej,
Niedziela.

Dzisiejszy dzień był bardzo dobry. Rano wstałam dosyć wcześnie, miałam śniadanie na podwórku, a potem zajęliśmy się obiadem. Poza tym sporą część dnia spędziłam na dworze, bo zresztą w domu było za ciepło.

Już od kilku dni były zapowiadane burze i ostatecznie dzisiaj po południu dotarły one również i do mnie. Przynajmniej popadało, a naprawdę rośliny potrzebowały wody. Aż żal mi się robiło moich dyni, kiedy widziałam jak opuszczają liście z tego gorąca i słońca. A parasolu raczej im nie postawię.

Obecnie już się umyłam, zrobiłam co chciałam i za jakiś czas pójdę spać. W końcu moje łózko.
grafika aesthetic, drinks, and green tea

27 lipca 2019

20.

Hej,
Sobota.

Oficjalnie mam dwadzieścia lat. Już po moich -nastu latach.

Wczoraj w klubie naprawdę było dobrze, ciepło i duszno, ale w pewnym sensie nie do zapomnienia.

Rok temu pisałam, że dużo będzie zależeć od danego roku, zwłaszcza co z moją przyszłością, szkołą, egzaminami, stażem za granicą. I dokładnie tak było, myślę że dużo się zmieniło i nadal będzie zmieniać. Przede wszystkim pozytywnie.

Na dzisiejszy dzień myślę, że każdy kolejny rok mojego życia będę uznawała za istotny i taki, który przyniesie mi nowe wspomnienia, znajomości, a przede wszystkim świadomość tego jak bardzo się rozwinęłam.
Podobny obraz

26 lipca 2019

You look at me and, babe, I wanna catch on fire

Hej,
Piątek.

Dzisiaj mogę powiedzieć, że miałam taką sobotę, bo zrobiłam wszystko co normalnie robiłabym jutro. A to wszystko dlatego, że chcę mieć jutro wolniejszy dzień z racji moich urodzin. Tym bardziej, że nie mam zamiaru wstawać jakoś szybko. Wystarczy że dziś byłam na nogach po siódmej.

Obecnie pozostało mi już tylko zebrać się, ubrać i czekać na koleżanki aż po mnie przyjadą.
grafika food, waffles, and breakfast

25 lipca 2019

That Arizona sky burning in your eyes

Hej,
Czwartek.

Dzisiejszy dzień był bardzo gorący i bardzo dobry.

Pierwszy raz w życiu robiłam krokiety i naprawdę wyszły świetnie. W przyszłości pewnie jeszcze nie raz je zrobię. Jakościowo biły o głowę te sklepowe, a cenowo wyszły albo podobnie albo jeszcze taniej. A tę godzinkę na zrobienie farszu i kolejną na ich rolowanie bez problemu mogę poświęcić.

A jutro planuję wstać znacznie szybciej niż w ostatnim czasie i zrobić wszystko to co zazwyczaj robię w sobotę, a to wszystko dlatego, że ta tego tygodniowa będzie zupełnie inna.

Obecnie już wyszłam z łazienki, bo zrobiłam sobie małe spa. Jeszcze chwilę posiedzę i będę kładła się spać.
grafika cafe, foods, and foodporn

24 lipca 2019

Coming for ya, coming for ya, coming for you

Hej,
Środa.

Dzisiejszy dzień był całkiem ciepły, a w porównaniu z ostatnimi to nawet gorący. Ale kompletnie mi to nie przeszkadzało, bo wszystko co chciałam zrobić udało mi się wykonać z rana, przed południem.

Poza tym nic takiego specjalnego dzisiaj nie robiłam, byłam na działce i jakiś czas siedziałam na podwórku. Pomimo ciepłego dnia, wieczory i tak są dosyć chłodne. Coś te lato w tym roku trochę pomieszane. I niech ktoś jeszcze twierdzi, że ocieplenie klimatyczne nie istnieje.

Obecnie już się umyłam, teraz jeszcze zobaczę jakiś odcinek serialu i pójdę spać.
grafika beautiful, black, and clothes

23 lipca 2019

Call my name i’ll be coming for ya

Hej,
Wtorek.

Dzisiejszy dzień był całkiem dobry, chociaż kilka rzeczy poszło nie po mojej myśli. Ale na moje szczęście to akurat żadne istotne kwestie. A przynajmniej załatwiłam kilka spraw.

W sumie to nic takiego specjalnego się dzisiaj nie działo, drugi raz w życiu zrobiłam kluski leniwe, posiedziałam trochę przy herbacie i byłam na spacerze.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się i iść spać. Nie chcę za długo siedzieć. Mimo wszystko wolę wstawać wcześniej i mieć pozornie dłuższy dzień niż wstawać później.
grafika drinks

22 lipca 2019

And i hope it meant something to ya

Hej,
Poniedziałek.
Nowy tydzień.

Skończyłam drugi sezon Big Little Lies.

To kolejny serial przy którym myślałam, że nie będzie kontynuacji. A jednak i szczerze mówiąc nie żałuję, fajnie jest samemu sobie wymyślać możliwe zakończenia, konsekwencje. Jednak te przedstawione wcale nie są gorsze. W małym stopniu chyba wolę pierwszy sezon, ale to chyba tylko dlatego, że sama go odkryłam i było to coś zupełnie nowego. W obecnej sytuacji znam już dane postacie i nowe fakty są czasami intrygujące, jednak mniej już w tym wszystkim zaskoczenia.

Jeśli wyjdzie trzeci sezon w następnym roku, też go zobaczę. Dzieła HBO w większości trafiają w moje gusta, a scenografia i zarys postaci są po prostu wspaniałe.

Obecnie już się umyłam, teraz jeszcze poczekam aż wyschną mi włosy i w międzyczasie może zobaczę jeden odcinek Beverly Hills, 90210.
grafika cat, cute, and animal

21 lipca 2019

All along i’ve been coming for ya

Hej,
Niedziela.

Burzowy dzień, ale ogólnie całkiem przyjemny. Zrobiłam coś przy obiedzie, trochę posiedziałam na dworze, miałam melisę i czas dla serialu.

Skończyłam trzeci sezon Domu z papieru.

Naprawdę nie myślałam, że nadal aż tak dobry ten serial będzie. Myślałam, że w jakimś stopniu straci czy na akcji czy na postaciach. W ogóle zastanawiałam się co jeszcze i dlaczego chcą dołożyć do tej historii, która w sumie była zamknięta w dwóch sezonach. Ale jak najbardziej nie narzekam i już czekam na kolejne odcinki, bo chcę poznać zakończenie tej wojny. 

Obecnie pozostało mi umyć się, jakoś pogodzić się z zakończeniem trzeciego sezonu La casa de Papel czyli akurat sprawa pod prysznic i iść spać.
Znalezione obrazy dla zapytania la casa de papel season 3

20 lipca 2019

Don’t stop

Hej,
Sobota.

Dzisiaj taka normalna typowa sobota, w której głównie skupiam się na sprzątaniu. Poza tym zrobiłam obiad i nawet kruche ciasteczka. A wieczorem znowu miałam okazję zrobić sobie melisę i posiedzieć trochę w Domu z papieru.

Nie mam za dużo dzisiaj do powiedzenia, bo też nic specjalnego się nie działo. Po prostu zwykły, dobry dzień.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się i iść spać. Nie umiem wyrazić tego w słowach jak bardzo uwielbiam kłaść się do swojego łóżka.
grafika Cocktails, nails, and relax

19 lipca 2019

Ooh love, your kiss is deadly

Hej,
Piątek.

Dzisiejszy dzień był zarówno słoneczny i gorący, jak i też deszczowy. Z rana było naprawdę ciepło, byłam w ogrodzie, ścięłam miętę i lawendę, a w międzyczasie jeszcze miałam moje ulubione cappuccino. Od popołudnia natomiast zaczęło padać, grzmieć i na tyle na dziś było słońca. Ale nie narzekam, zamiast tego nie musiałam niczego podlewać na działce, a mogłam posiedzieć trochę z malinową herbatą i nowym sezonem La Casa de Papel.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się i będę mogła iść spać. Bo w końcu jutro już znowu sobota, a to zazwyczaj dosyć wymagający dzień.
Grafika użytkownika Miren Iosu

18 lipca 2019

Hooked on your tongue

Hej,
Czwartek.

Dzisiejszy dzień był całkiem przyjemny. Zobaczyłam nowe odcinki serialów, a to jakoś zawsze poprawia mi humor. Uzależnienie od seriali daje o sobie znać. Ale wcale nie jest mi z tym źle. Poza tym zrobiłam coś przy obiedzie, byłam na działce i patrząc na to, że było ciepło jakiś czas spędziłam na podwórku.

Obecnie już się umyłam. Poczekam jeszcze trochę aż podeschną mi włosy i ostatecznie je wysuszę jeśli będę musiała. Chociaż i tak już tylko czekam aż rzucę się do łóżka.
grafika car, travel, and cars

17 lipca 2019

Ooh, open your lips, undress me

Hej,
Środa.

Dzisiejszy dzień spędziłam zupełnie inaczej niż w ostatnim czasie, a to dlatego, że byłam w górach. Było naprawdę fajnie, nawet udało mi się trochę opalić, chociaż było to nieplanowane. Poza tym nazbierałam trochę jagód, poleżałam na łące i wypiłam zimne piwo. Czego chcieć więcej?

Skończyłam szósty sezon Beverly Hills, 90210.

Uwielbiam ten serial i nigdy w życiu o nim nie zapomnę. Brakuje mi kilku postaci i mniej więcej wiem jak potoczą się dalsze losy bohaterów. Mimo wszystko myślę, że ma on szansę stać się serialem mojego życia, bo roku 2019 jest już na pewno. Już teraz wiem, że strasznie trudno będzie mi się z nim rozstać, a kiedyś ten czas nadejdzie.

Obecnie już się umyłam i za jakiś czas pójdę spać. W końcu już dosyć późno.
grafika flowers, rose, and pink

16 lipca 2019

Don’t you let me fall

Hej,
Wtorek.

Dzisiejszy dzień był dla mnie w jakimś stopniu denerwujący. Po prostu strasznie szybko się irytowałam, nawet o jakieś nieistotne głupoty.

W ciągu dnia z rana byłam na targu, potem zrobiłam coś przy obiedzie, posiedziałam trochę na działce i zobaczyłam z dwa odcinki Beverly Hills, 90210.

Obecnie pozostało mi umyć się i zobaczyć jakiś odcinek serialu, kiedy to będę czekać aż podeschną mi włosy. Ostatecznie w końcu rzucę się do mojego łóżka.
grafika Bentley, chic, and glamour

15 lipca 2019

'Cause you know it’s been a long time coming

Hej,
Poniedziałek.
Nowy tydzień.

Dzisiejszy dzień w sporej mierze spędziłam na dworze, bo w końcu wróciła ciepła pogoda. Było naprawdę przyjemnie i mam nadzieję, że następne dni będą wyglądały podobnie albo lepiej, innej opcji nie przyjmuję.

Poza tym zrobiłam obiad, wyprasowałam dwie partie prania, siedziałam trochę na działce i w zbiorach doświadczyłam ogromnego ogórka, bo waży on ponad 730 gramów. Ale to dobrze, że tak mi wszystko rośnie.

Obecnie dopiero co się umyłam i za jakiś czas pójdę spać.
grafika black, moon, and white