12 kwietnia 2013

Days

Wczoraj nic nie pisałam po prostu nie miałam tematu, a w ogóle nie miałam ochoty siedzieć przy komputerze kiedy świeci słońce :). Dziś znowu kontrast do wczoraj: padał deszcz ;( a do tego w moim mieście robią kanalizację, a potem idź tonąc w błocie <fuu>. Czemu ta wiosna nie może przyjść i być całe trzy miesiące...a potem tak samo lato, jesień i zima. Trochę cieplej niby jest, ale nie tak jak mówią pogodynki.
Wczoraj właściwie prawie dzisiaj założyłam sobie twitter'a, już kiedyś miałam, ale usunęłam. Tym razem tak nie zrobię. Jest tam kilka moich znajomych, przyjaciół. Jestem na nim dopiero drugi dzień, a już go polubiłam. To prawda, że nasze pokolenie jest internetowe. Co najważniejsze to nie zapominać o rzeczywistym świecie, rodzinie i przyjaciołach.
Podobają mi się legginsy galaxy, ale ma je za dużo osób i dlatego kupiłam sobie takie zwykłe ciemnoszare, ale bardziej to one są szarobeżowe hahs
:*
a tutaj jest sobie lotos
Muszę pomyśleć o nowym nagłówku  :)

2 komentarze:

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.