10 kwietnia 2013

Historia...

Ten kto dziś zobaczył kalendarz zobaczył, że jest 10 kwietnia. Dokładnie trzy lata temu rozbił się samolot prezydencki z samym prezydentem, jego żoną i innymi ważnymi osobami. W 2010 roku ta wiadomość ruszyła całą Polskę i jej sąsiadów.
Rozumiem, stało się to, ale czemu niektóre osoby nie potrafią pogodzić się z tą informacją. Tych ludzi już nie ożywimy, chyba że w sercu. Minęły już trzy lata, a to nadal wszędzie krąży. Występowały różne opcje jak to się stało? jedna, że uderzyli w sosnę, druga, że to był zamach i w ogóle każdy wymyśla sobie swoją wersję.
Rozumiem pamiętajmy o tym wydarzeniu, ale nie przesadzajmy. Stało się i nie odstanie...

Temat sam w sobie jest smutny...Przed chwilą przyjrzałam się zdjęciu listów, które przyszły do Lucy i chyba jest tam mój :) Teraz już mam banana na twarzy hahs
:* Tylko czekam, aż nagra ten filmik :)

6 komentarzy:

 1. To wszystko jest wkurzające, mam tego całego zamieszania dość. Zgadzam się z tobą

  notkinia.blogspot.com/ Kinga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety, ale tak już musi być...

   Usuń
 2. Dobre słowa 'stało się i się nie odstanie' :> jest mi b przykro z tego powodu, ale widocznie tak miało być. Dziękuję za obserwacje, również sie odwdzięczam!
  http://kattyunique.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Oo. Też zamierzałam wysłać list do Lucy ale nie wiedziałam co w tym liście napisać ;( No może jeszcze się na to zdecyduje :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz, ja też sobie myślałam,że nie mam co napisać...a potem wyszła mi cała strona A4 hahs :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.