5 kwietnia 2013

Weekend! +Lucy


Taki tydzień to mi się podoba tylko trzy dni, jedna kartkówka i sprawdzian, zero pytań <trzy razy tak> hah
Już tylko około tydzień do filmiku z listami (do Lucy) Jak zobaczę swój to chyba się poryczę, na serio. W nim napisałam do samej Lucy jak i do Julii i rysunek, dałam jej linka do tego bloga, więc jak dojdzie to chyba mi napisze. Mam nadzieje, że dojdzie.
Dzisiaj post o Lucy znanej blogerce. Dokładniej nazywa się Łucja Wojtacha, ma prawie 14 lat i prowadzi bloga klik i kanał na YouTube. Stara się codziennie dodawać posty. Poznałam ją około roku temu, ale dopiero jeden/dwa miesiące temu natrafiłam na jej bloga. Przeczytałam wszystkie wpisy nawet te rok stare haha. Co do hejterów może jest ich kilku, ale Lu sobie świetnie z nimi radzi. Jej blog jest bardzo przyciągający, ma ładny wygląd i da się czytać normalnie (nie ma żadnego tła, które by przeszkadzało) Tego posta łatwo mi się pisze, bo to moje zdanie o osobie, którą bardzo lubię. Dzięki niej stałam się bardziej tolerancyjna, a nawet polubiłam Justina Biebera. W ogóle tak jak opowiada Lucy norwedzy są bardzo tolerancyjni nie jak polacy. No trudno tacy jesteśmy :) Ostatni filmik Lu poruszył mnie zmieniłam tok myślenia o niej. Podziwiam ją i jeśli Lucy teraz to czyta to " Pamiętaj do mnie zawsze będziesz tą fajną dziewczyną z superowym blogiem :* "
A tutaj jej zdjęcie :
To by było na tyle. Jadę na zakupy.!!!

1 komentarz:

  1. Też kocham Lu!
    Teraz ktoś założył jej fanklub na fb
    widziałaś go już?

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.