13 czerwca 2014

13'th Friday

Hej,
Jak tam minął wam ten piątek trzynastego? tak jak zwykły inny dzień, czy był jakiś specjalny? Wydarzyło się w nim coś? Bo jak u mnie to wszystko normalnie, nawet lepiej, prawie wszystkie oceny wystawione, przez co te zapowiedziane kartkówki jakoś mijają, bo żadnej nauczycielce nie chce się teraz tego sprawdzać. W końcu prawie jakby mamy już ten początek wakacji, tylko, że jeszcze siedzimy w szkole.
Fajnie, że już zaczął się sezon piłki nożnej, już widzę napływającą falę sezonowców. Teraz już też kończą się seriale, no ale coś za coś. Teraz właśnie też leci kolejny mecz, na który za chwilę pójdę, ale jeszcze specjalnie chciałam napisać.
Niby i jest piątek, ale jakoś go nie czuję, ten luz w szkole całkowicie rozkojarzył moje myślenie, który dzień tygodnia jest akurat dzisiaj, podobnie też mam w wakacje.
Kolejny taki fajny dzień, wyjście z koleżankami. Choć pogoda dzisiaj jest trochę chłodniejsza, co oznacza, że znowu przychodzi ochłodzenie. Nawet trochę padało, jednocześnie kiedy świeciło słońce, ale tęczy nie było.
Ogólnie to ten przerażający piątek trzynastego był całkowicie dobry, a do tego jeszcze dzisiaj jest pełnia, chyba, że księżyc będzie znowu przymglony, kolejna taka okazja w 2048 roku, bynajmniej tak się przyjmuje.
♥♥
speaking-vogue:

B&W Fashion

6 komentarzy:

 1. U mnie serio był pechowy :(

  http://kikablog2000.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie były kanary w autobusie co rzadko się zdarza :)
  Ale ii tak nie wierzę w te wszystkie przesądy :)
  Wczorajszy mecz Hiszpanii i Holandii przejdzie do historii, szczerze to wyglądał trochę tak jakby był ustawiony ;/
  Pozdrowionka:*
  http://world-of-crazy-sisters.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie mi też, ale no cóż, możliwe niektórzy mówią, że Hiszpania tak czy tak zwycięży, ale nigdy nic nie wiadomo. Nie pozostaje nic innego jak czekać i oglądać. :)

   Usuń
 3. mój piątek nie był pechowy :)) wręcz przeciwnie!

  Zapraszam do mnie:
  floweryworldsmallperson.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.