28 czerwca 2014

Really don't care

Hej,
Tak sobie dzisiaj pomyślałam, czy jak będę trochę starsza to nadal będę miała i prowadziła tego bloga. Bo jak na razie to dla mnie świetne zajęcie, a do tego zawsze potem mogę sobie to wszystko powspominać, nawet jak teraz zobaczę co tutaj było rok temu to dokładnie to sobie przypominam. Myślę, że jeszcze bardzo długo będę tutaj, jest to też jakiś rodzaj odstresowania, bo niekiedy napiszę posta tylko po to, żeby wyrzucić z siebie wszystko, a zaraz to wszystko usuwam i jest lepiej. Dopóki będę w gimnazjum tak będę tutaj pisać, później prawdopodobnie w liceum chyba też, ale jeszcze kompletnie nie wiem co będę robić, po prostu zobaczymy z czasem.
A dzisiaj niby pierwszy dzień wakacji, ale dla mnie zaczną się one dopiero w poniedziałek, kiedy to będę sobie długo spać i w końcu nie pójdę do szkoły. Już mam tyle planów, których z czasem będzie coraz więcej, a ja z wakacyjnego lenistwa będę je odsuwać jeszcze dalej.
Pogoda była całkiem dobra, tylko wiało, a po południu zaczęło się chmurzyć, a po chwili zaczęło padać i trochę grzmieć, w ostatnich dniach zastanawiałam się czy to na pewno czerwiec, a właściwie jego koniec..
♥♥♥

6 komentarzy:

 1. Zazdroszczę wakacji .. ja zaczynam moje dopiero od 21 lipca ;c

  Czy mogłabyś poklikać u mnie w poście ? Serdecznie dziękuję <3

  http://bajkidziewczynazmarzeniami.blogspot.co.uk/2014/06/handpicklook.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooo to minie szybciej niż myślisz, więc już za chwilę :)

   Usuń
 2. Mam bardzo podobny rower! :D Również zazdroszczę wakacji, ponieważ mnie one już nie dotyczą ;/ Ale Twojego bloga bardzo przyjemnie się czyta ;)
  Zapraszam Cię do siebie chociaż dopiero zaczynam ;) http://sassousstyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. W tym roku jest wyjątkowo zimny, mam nadzieję, że lipiec i sierpień taki nie będą.;) Odpocznij.:*
  mina-doimika.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.