15 czerwca 2014

Enemies

Hej,
Widzę, że to znowu kolejna nudna niedziela, najchętniej przespałabym cały ten dzień, ale tak by się nie dało, a o 17 już mogłabym się obudzić, może bym się wyspała.
Tak bardzo zimno na dworze. Najpierw wydawało mi się, że zamarzam w domu, ale jak wróciłam ze spaceru to tutaj w domu było nawet ciepło. A teraz znowu mi trochę chłodno. Pogoda dalej taka rozkojarzona, w końcu to już czerwiec, więc 27 stopni na plusie jest nawet wskazane. Pamiętam, że w zeszłym roku nosiliśmy jeszcze mundurki i było pozwolenie na nie noszenie ich z powodu gorąca. Rok temu było też święto sportu, w tym jakoś go brak, a było fajnie, może jeszcze nauczyciele będą mieli jakieś plany, ale fajny był by kolejny taki dzień.
Myślałam, że dzisiaj jeszcze coś zrobię, ale jakoś większość dni przeleciała mi na leżeniu na łóżku z telefonem, tak bicie rekordów w pou. Potem pewnie jeszcze zobaczę mecz, a potem będę musiała się spakować na jutro, bo jednak zostały mi te dwa dni do konferencji.
Miłego dnia ♥♥♥

6 komentarzy:

 1. U mnie też zimno -.-
  http://magy-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie nie jest jakoś szczególnie zimno, ale jestem przeziębiona więc i tak bym musiała siedzieć w domu i też bym mogła cały czas spać hahhaha

  http://sayhellomardam.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie jest bardzo ciepło : )

  http://aki-akkie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.