11 czerwca 2014

Miss me

Hej,
Znowu tak ciepło, aż nie chce się niczego robić, nawet leżenie tak, a by nie męczyć się leżeniem jest nudne. A duchota nadal nam towarzyszy. Wczorajszy deszcz, a właściwie burza ominęła moje miasto, a bardzo blisko znowu padał grad. Chyba będziemy musieli się do tego przyzwyczaić, będzie zimno, potem ciepło, aż w końcu dojdzie do gradu, a później to już nie wiem.
W szkole znowu tak nudno, niczego nie robimy, teraz liczy się tylko siedzenie. A do tego odkryłam nowy chodnik, co z tego że chodzę do tej szkoły dwa lata, a on jest zaraz obok głównego wejścia. Teraz będę tam chodzić. Jakby się nie chciało siedzieć na lekcji można by było wyjść i tak krążyć, ale właściwie po co, choć ta opcja jest dużo ciekawsza. Jutro znowu takie nic. Teraz trzeba tak się już trzymać i nie pogorszyć niczego. A jeszcze dzisiejsze lanie się wodą z butelki ugh to było takie nie przyjemne i nie spodziewane, ale oddać trzeba było. :) A tak ogólnie to normalnie. A u was?
#9dni szkoły

4 komentarze:

 1. Ja już mam wakacje! <3 Współczuję, że musisz siedzieć w szkole jak nic nie robicie - nam dali wolne. :D
  http://mina-doimika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooo jak fajnie, nam jeszcze dają sprawdziany i zastępstwa jak nie ma nauczyciela.
   :)

   Usuń
 2. u mnie pogoda na razie się lekko popsuła, tak do 20 stopni, to i tak ekstra!:)


  http://wiktoriaotto.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.