26 czerwca 2014

Queen

Hej,
No to już prawie ten rok szkolny możemy uznać za zakończony, tylko jutro odebrać świadectwo i dodatkowo znowu postać sobie w poczcie sztandarowym i mamy wielkie zakończenie. Już minęło te dziesięć szkolnych miesięcy, teraz czas na wakacje.
Dzisiaj wielkie pożegnanie i zakończenie roku trzecich klas oraz przekazanie sztandaru. Było całkiem dobrze, mimo tego, że nasz wicedyrek i chorąży szukali sprzątaczek, żeby otworzyły im pokój, gdzie był sztandar, a one siedziały sobie indziej cicho mówiąc do siebie "bądźcie cicho to sobie pójdzie". A tam inna otworzyła mi drzwi, no to go biorę i tak za tymi trzecimi klasami jakby do poloneza, a moja koleżanka leżała ze śmiechu. Potem sznurówka zamiast paska, bo jedna zastępowa nie miała paska, a czemu by nie taki nowy trend. W końcu wielkie wyjście, nasze nazwiska wyczytane, a później postaliśmy sobie tak tylko z godzinę. Jakoś bardzo się nie stresowałam, było dobrze, nikt nie zjechał, tylko znowu nauczyciele tak strasznie się troszczyli, przez co w ogóle na nich się nie patrzyłam. Obstawianie w której sukience przyjdzie jedna nauczycielka, a tu ona w spodniach ugh nikt nie wygrał, ale jeszcze jutro jest możliwe. Już jutro po świadectwo. Dziś minął ostatni dzień mojej klasy 2a szybko to minęło, już za chwilę trzecia klasa. Nawet pogoda dziś dopisała.
♥♥♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.