14 czerwca 2014

Are you going to..?

Hej, dzisiaj już sobota, najlepszy dzień tygodnia.
Jakie macie już plany na wakacje? Pewnie kąpanie się, chodzenie, może jakiś większy wyjazd, pełno wypadów ze znajomymi i ogólnie odpoczynek? Czy może jednak napięty grafik i jakieś poważne zamiary? Chyba większość wybiera tą pierwszą opcję. Już czuje te wakacje, pełen luz oraz te niekojarzenie dni tygodni, mnie to spotyka nawet teraz kiedy to jednak robię inne rzeczy w każdym dniu, a wtedy to już całkowicie.
Mam nadzieję, że pogoda w tym roku będzie wspaniała, a nie tak jak w innych latach, że większość dni padało, a jak już świeciło słońce, to był upał, a zaraz potem burza z gradem. Który jakoś tak bardzo nie lubię, a co dopiero z gradem.
Dzisiaj pogoda też nie za fajna, trochę zimno na dworze, a do tego co chwilę zaczyna padać, właściwie lać. Przez chwilkę nawet było trochę słońca, ale za długo to nie trwało, po prostu taki dzień. Może jutro będzie lepiej, bo jak siedzimy w szkole to jest upał, a w weekendy deszczowo.
A wy co zamierzacie robić w wakacje?

2 komentarze:

  1. Moje plany na te wakacje to remont heh nie planuje z mamą nic innego jak na razie :)
    Zapraszam również do mnie u mnie nowy post http://zulka-zuuulka.blogspot.com/2014/06/wreckthisjournal.html Zapraszam:))

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.