24 czerwca 2014

Good days

Hej,
I jak tam kolejny dzień? Siedzisz już spokojnie w domu, czy jeszcze chodzisz do szkoły? Ja jak na razie chodzę, bo jutro mamy pożegnanie trzecioklasistów, więc chórek, a w czwartek po południu zakończenie roku również trzecioklasistów, na którym przekażą nam sztandar, a potem postoimy sobie z godzinkę. Jakoś sobie nie wyobrażam, że za rok to właśnie mój rocznik będzie kończył gimnazjum, ta cała akademia, komers. Może i nie całkowicie lubię moją klasę, ale mimo wszystko będzie smutno, bo jak dotychczas to była, a właściwie jeszcze jest najlepsza moja klasa. Może i zaraz po wyjściu, przechodząc obok siebie nie powiedzą mi nawet tego 'cześć', ale zawsze lepsze milczenie, niż witanie się z tą wielką łaską. A może będzie inaczej, spotkamy się i normalnie pogadamy, może, to wszystko przyszłość.
A dzisiaj krążyła jakaś wiadomość, że lekcje kończą się dla wszystkich o 12:15, więc poszłyśmy się spytać wicedyrektora, a on nas zwolnił, czemu nie. Widocznie dobrze, było tam iść, żeby się spytać. Dzisiejszy dzień również minął tak zupełnie luźno, nic nie robimy, a nauczyciele drukują świadectwa, dyplomy i podziękowania. W końcu trochę tego jest ponad 300 osób i dodatkowo nauczyciele i wybrani rodzice. Jutro akademia, czyli najpierw próba z sztandaru, a za nią od razu próba z chóru. A po niej do domu. Jeszcze tylko dwa dni. Nawet pogoda się poprawiła.
♥♥♥

6 komentarzy:

 1. Ja jeszcze chodzę do szkoły ale nigdy nie zdążam na 1 lekcje xD
  Ja za swa lata kończę gimnazjum
  Zazdroszczę że zwolnił was juz po tej 12 :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie INNA
  http://happy1forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. To chociaż u Ciebie się poprawiła, bo u mnie szaro. :( Ja w przyszłym roku mam maturę a tu w zeszłym mój chłopak dopiero pisał. :P Fajnie szybko leci ten czas, oby wakacje leciały wolno.:D
  mina-doimika.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja już postanowiłam że ten ostatni dzień zostanę w domu. Już i tak nic nie robimy. ;)
  Obserwuję i liczę na rewanż ;)
  http://stay-forget.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My też nie, ale jeszcze muszę iść :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.