18 czerwca 2014

Angel

Hej,
Szybko minął ten tydzień, jutro już wolne, cztery dni weekendu. A potem też jeszcze tylko cztery kolejne dni i mamy zakończenie roku. A i tak w resztę tych dni nie będziemy nic robić, dojdą do tego wszystkiego jeszcze próby ze śpiewania, finał mistrzostw, może też próby sztandaru dla nowych z pierwszych klas, a i tak nauczycielom też nie chce się nic robić.
Pogoda dzisiaj kolejny dzień świetna, przez co też dwór, a na przerwach i wybranych lekcjach na boisku, całkiem fajnie, że są te mistrzostwa szkoły, bynajmniej aż tak bardzo się nie nudzi.
Były skrócone lekcje i do domu wróciłam przed pierwszą, i wiecie co fajnie mieć tyle wolnego czasu, a zwłaszcza na nic nie robienie. A za chwilę będzie można tak cały czas, w dodatku spadnie do południ i kładzenie się spać późno. Ale to też tylko dwa miesiące, dopiero co tak szybko minęło dziesięć, to co dopiero tylko tyle, mam nadzieję, że to jakoś wystarczy. Wakacji tak czy inaczej zawsze było by za mało.
♥♥♥

2 komentarze:

 1. ja mam 4 miesiące wakacji i wiem, że wkrótce zacznie mnie nudzić to nic nie robienie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No cztery miesiące to bardzo długo, nie dziwię ci się.
   :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.