23 czerwca 2014

U smile

Hej,
No tak jak mówiłam pogoda w weekendy jest paskudna, ale w dni tygodnia zazwyczaj ciepło, słonecznie, tak też było tym razem. Już dziś znowu cieplutko, nie mam nic przeciwko tego ale kiedy jest wolne też chciałabym taką pogodę.
Dziś kolejny dzień całkowitego wolnego w szkole, już drukują świadectwa, a żadnemu nauczycielowi nie chce się zupełnie robić jakichkolwiek lekcji, do tego jeszcze był finał mistrzostw szkolnych z piłki nożnej i cała szkoła siedziała na boisku. Szkoda, że w tym roku nie będzie dnia sportu, ale może dało by się zorganizować go w przyszłym roku. I tak teraz zostały tylko trzy dni. Jakoś całkowicie nie zdaje mi się, że to już minęło te 10 miesięcy. Może dopiero za tydzień kiedy budzik nie obudzi mnie, może kiedy będę całkowicie  odpoczywać, kiedy będzie bardzo gorącą i będę się opalać, a może od razu teraz w piątek kiedy wrócę do domu ze świadectwem. Za to i tak wiem, że będzie to czas fajny, który minie zaskakująco szybko tak jak co roku. Jak na razie to mam zamiar cieszyć się tymi wakacjami jak najdłużej i mam nadzieję, że wykorzystam je całkowicie.
Nie zapomnijcie, że dziś dzień ojca, niektóre osoby bardziej cenią matkę, a przecież oni powinni być dla nas tak samo ważni i kochani.
♥♥♥

4 komentarze:

 1. Ciekawy blog. Zapraszam do mnie.
  Męski blog o modzie i lifestyl'u.

  http://gabriel-data.blogspot.com/

  Obserwacja za obserwację?
  Zaobserwuj, zobaczę zrobię to samo!
  Tylko przypomnij w komentarzu.
  www.gabriel-data.blogspot.com - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja cenię obojga rodziców równo :)
  Mogłabyś poklikać u mnie w linki sheinside?
  http://czillen.blogspot.com/2014/06/things-sheinsidecom_23.html
  Napisz a spróbuję się odwdzięczyć, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.