2 czerwca 2014

Looking for you

Hej,
Tak jak mówiłam trzy godzinny dzień w szkole, a w tym dosyć ważny sprawdzian z fizyki, co do niego to mam nadzieję, że poszedł dobrze. Teraz jeszcze na wesele, będzie fajnie. A rano do szkoły i kolejny sprawdzian z biologii, dobrze, że on był zapowiedziany na tydzień przedtem, bo wtedy to się uczyłam na niego, a dziś no widzę, że niezbyt mi się to uda, a jakby co to powtórzę sobie na okienku w świetlicy albo na jakieś innej lekcji. A tam jakoś będzie, a jak nie to kolega z którym siedzę się nauczy i będę miała od kogo ściągać. Tak to myślę, że jednak coś umiem.
A już jutro popołudniu wielkie pakowanie, tylko jutro do szkoły, uwielbiam takie wycieczki. A głównie przez to, że nie będzie lekcji, a jakby to było bez ani jednej wycieczki klasowej w roku. No to też.
Mam nadzieję, że pogoda będzie fajna, z tego co widać prognozy są bardzo dobre, nie za ciepło, a nie za zimno. Ale to i tak nigdy nie wiadomo, dowiemy się dopiero w środę.
Już drugiego czerwca, no to też postanowiłam dać nową kartkę w kalendarzu, no dobrze wszystko jest wspaniale, aż tu nagle zrywam górą kartkę, a tu coś tak trochę na odwrót, ale to było takie zaskoczenie hehe ktoś mnie robi w konia. Przez najbliższy miesiąc będę się z tego śmiała.
♥♥♥

10 komentarzy:

 1. Hhaha fajna niespodzianka.:P Też bym się śmiała.:) Miłej wycieczki i obyście mieli super pogodę.:) A sprawdziany na pewno dobrze poszły.:*
  http://mina-doimika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam do mnie być może ci się u mnie spodoba ;) www.agnes-malinowska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Haha, też bym się śmiała z tego kalendarza :D Miłej i udanej wycieczki! :)

  biirdy-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja mam raz miała kalendarz w którym marzec miał 28 dni !

  http://milionioliwka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy blog :>
  Obserwujemy?
  soelliee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.