8 lipca 2014

Aaa burza

Hej,
Na dziś zapowiadał się kolejny słoneczny i piękny dzień, tak też było do czasu, aż ten miły dzień przerwała burza. Jak ja strasznie nie lubię burz, deszcz to tylko deszcz, ale grzmoty i błyski to dla mnie za dużo. Aż to teraz taka pogoda się utrzymywała, ale przynajmniej popadało, ale duszno jest nadal, no cóż to też wiąże się z latem i coraz bardziej narastającym ciepłem.
Dzisiaj już przynajmniej mam co robić wieczorem, mecz Brazylia-Niemcy, mam nadzieję, że Brazylia wygra. Luiz Felipe Scolari ma teraz trochę problem, bo Neymar z powodu kontuzji i T. Silva z powodu dwóch żółtych kartek nie zagrają w tym meczu. Mimo wszystko wierzę w nich. A Niemców jakoś bardzo nie chciałabym w finale. Czyli jak widać plany na wieczór i noc idealne, szkoda, że już za niedługo to wszystko się skończy. Ale jeszcze te trzy mecze, można powiedzieć, że najważniejsze, choć niektóre początkowe o wyjście z grupy były bardzo fajne. Podobnie też z Kostaryką, kto by pomyślał, że ona wyjdzie jako pierwsza z grupy D, miłe zaskoczenie dla wszystkich.
O i znowu wraca słońce.
♥♥♥

8 komentarzy:

 1. Z żalem ubolewam za Neymarem ;c Do tego ta afera z pielęgniarką która nagrywała chwilę jak był w szpitalu .... Ale jednak wierzę w Brazylię ! <3

  Serdecznie zapraszam do mnie, klikniesz w baner Sheinside ? Dziękuję ! <3 http://bajkidziewczynazmarzeniami.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ja też wierzyła. Dumni po zwycięstwie,wierni po porażce
   :)

   Usuń
 2. Szczerze? mam dosc tego słońca i 30 coś stopni ... Nie mozna wyjsc na dwor , bo ja sie zaraz dusze XD

  olqa-olqaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tam słońce lubię, bo to w końcu LATO
   :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.