11 lipca 2014

Mind

Hej,
Mamy kolejny dzień, przypuszczam, że piątek, pogoda dzisiaj zbyt pozytywnie nas nie zaskoczyła i znowu cały czas jest pochmurnie, a do tego padało i nawet przeszła burza, jak ja strasznie nie lubię burz. Jakby była ona w nocy to pewnie nie umiałabym zasnąć albo spać. Dzisiaj też zrobiło się strasznie zimno. Za to wczoraj w nocy tak fajnie świecił księżyc, możliwe, że dzisiaj też będzie obecny na niebie. Uwielbiam kiedy wszystko jest widoczne i w pokoju i na dworze, taka jakby lampa nocna. Szkoda tylko, że nie zawsze tak widoczna.
A tak to dzień jakoś mija, miałam zamiar wstać o ósmej albo jakoś po, pomyślałam, że nie będę nastawiać budzika, bo nie warto, a potem obudziłam się o dziewiątej, no tak to też jest po ósmej więc nie było źle. Dziś nawet leciał camp rock, zawsze go oglądam to taki jeden z najlepszych i najbardziej ulubionych filmów od Disney'a. Pewnie jakoś niedługo będzie lecieć dwójka to też zobaczę. Demi Lovato była tam taka młoda, ogólnie wszyscy, no w końcu ma on już trochę lat. Reszta dnia chyba też tak minie.
♥♥♥

4 komentarze:

 1. 9 to nie jest jeszcze tak późno.;)
  http://mina-doimika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Był już Camp Rock ?! no kurdę nie obejrzałam ;< Ja lubię pochmurną pogodę :3

  bysylwa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No był był, ja zobaczyłam tylko o 11 jedynkę, a dwójka leciała o 18, wtedy nie wiedziałam. Mam nadzieję, że jeszcze powtórzą. :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.