3 lipca 2014

Vacation

Hej,
Następny dzień, dzisiaj już czwartek, jeszcze raz powiem, że szybko ten czas mija. A zwłaszcza teraz kiedy praktycznie nic nie robię, nie mam czasu na niektóre rzeczy.
Wczoraj nie zbyt umiałam spać, no to tak po prostu sobie leżałam i patrzyłam w okno, a tu nagle się błysnęło, a ja od razu taka wystraszona, wtedy pomyślałam sobie, że na pewno długo zanim zasnę. Minęła może minuta już pomyślałam, że chyba przeszło, a tu nagle znowu. I potem cały czas tak leżałam, aż w końcu zasnęłam.
Pogoda dzisiaj miło mnie zaskoczyła, prawie cały czas słońce świeciło, a do tego było całkiem ciepło. Przynajmniej dziś mogłam iść na spacer w krótkim rękawku. Dzisiaj jeszcze nie ma żadnego meczu, ale już jutro 1/4 Wygląda na to, że będzie ciekawie. Już strasznie się do nich przyzwyczaiłam, a teraz przez te dwa dni przerwy brakowało mi ich, niby to tylko dwa razy po 90 minut+ a jakby ktoś ukradł część dnia. Wtedy też miałam kiedy pisać, bo widziałam, że muszę zdążyć. Na ten dzień już poćwiczyłam. Chyba na dzisiaj nie mam już nic do zrobienia. Być może jutro wstanę szybciej, żeby bardziej wykorzystać dzień.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.