22 lipca 2014

Intentions

Hej,
Kolejny dzień, poprawka kolejny wspaniały dzień, choć nic, aż takiego się w nim nie wydarzyło, ale czemu by nie nazwać tego dnia 'wspaniałym'. Pogoda też całkiem sobie dobra, nie padało, nawet trochę świeciło, ale strasznie duszno i tak jest. Za chwilę pójdę pod prysznic więc będę się czuć o wiele lepiej. Już za kilka dni mam urodziny, ale to szybko minęło, rok życia poszedł sobie od tak, oczywiście post 'wczoraj 14, dziś 15' pojawi się, bo przypomina mi jak rok temu napisałam dokładnie taki sam, tylko, że z jeszcze inną liczbą. Jakiś wielkich planów na te urodziny nie mam, ale za kilka lat, może szybciej może później chciałabym na prezent zrobić sobie kolczyk w pępku, chyba, że do tego czasu już mi się odechce, ale przez dwa/trzy lata raczej dobrze się zastanowię. A tak wszystko jak zawsze, kilka razy budziłam się w nocy, chyba było coś około trzeciej nad ranem, ale nie chciałam wstać i doprawdy sprawdzić tą godzinę, więc leżałam dalej, potem znowu zasnęłam i obudziłam się trochę po ósmej, wtedy już wstałam. Przez co mój dzień wydawał się o wiele dłuższy, dlatego też wolę wstawać szybciej, kto nie lubi długiego spania albo leżenia w łóżku, ale dużo fajniejsze jest to w zimie lub jesieni, teraz kiedy słońce za oknem jest tak szybko, chce się wstawać.

4 komentarze:

 1. No to jesteś w moim wieku! I już wszystkiego najlepszego! ♥ :p

  http://allexandrablog1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja się zastanawiam jak mi szybko przeleciały 4 lata, przecież nie dawno miałam właśnie 14 i mówiłam sobie "za 4 lata 18-tka co to jest" a już za 3 miesiące będą ją mieć. :P
  mina-doimika.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie, dla mnie 18 to dużo, a za niedługo to i ja ją będę mieć. :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.