17 października 2014

are like a whisper

Hej,
Dzisiaj już piątek, który mimo wszystko minął dużo szybciej niż wczoraj czy też przedwczoraj. Choć nie było to zbytnio fajny dzień, po prostu porównywalny do wczorajszego. No cóż, przez ten weekend mam zamiar więcej odpocząć i przygotować się na nadciągający nowy tydzień, co za tym idzie kolejne sprawdziany i kartkówki, do tego pytania i normalne zadania. Obiecuję sobie, że będę szybciej chodzić spać, jak na razie trochę w to wątpię. Chyba, że akurat będę zmęczona, ale to inna sprawa. Będę mniej zwracać na wszystko uwagę, będę mniej się przejmowała i starała się żyć z minimalnym stresem, będę bardziej zorganizowana, będę lepsza.
Pogoda też za bardzo nas nie rozpieszcza, głęboka mgła i ciągły deszcz, a tak to nawet pasująca mi pogoda, nie musiałam nigdzie tak wychodzić, a gdy wracałam do domu przestało padać. Zimno trochę było.
Ogólnie to dobrze, że ten tydzień szkolny już się skończył, mam nadzieję, że następny pomimo większej ilości nauki, będzie pozytywniejszy.
A teraz zostaje mi tylko życzyć wam miłego weekendu.
Dobranoc :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.