7 października 2014

feeling like hell

Hej,
Kolejny dzień,
dzisiaj trochę dużo działo się w szkole: po pierwsze przyjechała karetka po moją koleżankę z klasy z powodu krwotoku z nosa, po drugie był próbny alarm pożarowy, a po trzecie były otrzęsiny klas pierwszych i to chyba jedyna pozytywna część tego dnia. Najpierw wysmarowałyśmy siebie węglem i w ogóle, a potem przyszedł czas na wszystkich pierwszaków, a gdy ktoś próbował uniknąć pomazania, no cóż nie było takiej opcji, każdy wychodził choć trochę naznaczony. A my zwłaszcza, wracając do domu ludzie dziwnie się na mnie patrzyli. Chyba nie codziennie spotyka się młodą dziewczynę w stylu górnika. Poza tym były też jakieś zadania specjalne typu picie mleka z jakimiś przyprawami, przy czym zapach był odpychający, podobnie z roztworem cytryny i czosnku, z czego najpierw czuło się strasznie kwaśny smak, a po tym dopiero okropny czosnkowy, w skrócie fuu. Ale bez takich normalnych wymagań się nie obyło, rysownie, jakieś przedstawienia swoich klas, po prostu coś dla niezłego ubawu, głownie dla nas.
Pogoda znowu taka mieszana, niby rano zimno, po czym robiło się cieplej, zapowiadało się że będzie padać, ale jednak nie padał. Po prostu była nie przewidywalna. A teraz pewnie wejdzie księżyc w związku z pełnią.
Widać, że dzień emocji

8 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Przez cały czas jakoś nie zdążyłam zrobić, ale wyglądaliśmy nieźle :)

   Usuń
 2. u mnie pogoda była dziś idealna ! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jejku jak ja się cieszę, że nie miałam czegoś takiego jak otrzęsiny ani w gimnazjum ani w liceum. :P Właśnie pełnia i zaś księżyc w okna wali światłem.:P
  http://mina-doimika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czemu, żałuj bo dużo straciłaś. Ja uwielbiam gdy w pokoju jest jasno od księżyca :)

   Usuń
 4. Hahah chciałabym cię zobaczyć w ,,stylu górnika '' :D
  Takie otrzęsiny to super sprawa :)
  Pozdrossy :*
  http://world-of-crazy-sisters.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.