23 października 2014

Feel so close

Hej,
Już jutro piątek, a dodatkowym pozytywnym punktem dla mnie jest to, że mam jutro tylko pięć lekcji i przed trzynastą będę już w domu. A dzisiaj dzień minął dosyć dobrze i co najważniejsze szybko, jeden dzień od dawna kiedy to nie ciągnęło mi się w szkole. Pogoda dalej nas nie rozpieszcza, deszcz, deszcz, deszcz, a teraz strasznie ciemno, ale nadal pada. Na jutro zapowiada się podobna pogoda, więc możemy trochę potęsknić za ciepłym październikiem, mam nadzieję, że takowy jeszcze wróci.
Ogólnie to dzień normalny, nic nadzwyczajnego się nie działo. Ale mieć godzinę później jest całkiem fajnie, zwłaszcza jak się obudziłam około 6;40 i miałam świadomość, że jeszcze mogę spać. A jak już miałam wstać, nie chciałam uwierzyć, że to ponad pół godziny tak szybko minęły. Sen jest świetny, zupełnie odpływamy i nie myślimy o niczym, nie zamartwiamy się i ogólnie jest nam potrzebny, ale to również przyjemność. No bo kto nie lubi wreszcie położyć się spać, tuląc się do ciepłej kołdry.
:)

4 komentarze:

 1. Oj tak w końcu weekend, można trochę odreagować, pospać, co do pogody na chwilę obecną u nas nie jest nawet tak źle.
  Pozdrawiam serdecznie!
  http://thehauntedway.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nienawidze deszczu;d
  Mam prośbę mogłabyś poklikać mi w linki choies. To bardzo dla mnie ważne. Oczywiście zaobserwuje i sie odwdziecze:P Bardzo o to prosze;d
  Pozdrawiam:D
  http://moohox3.blogspot.com/2014/10/choies-my-wishlist.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.