30 października 2014

I'd rather

Hej,
Mamy czwartek, a właściwie to do mnie on już minął, wróciłam do domu, a w szkole byłam, a za nie długo będę się pakować na piątek, przez co już żyję jutrzejszym dniem.
Halloween i otwarcie lodowiska obok mojego miasta już jutro. Koniec października zresztą też. Drugi miesiąc szkoły już minął.
Czwartki to mimo wszystko najgorsze dni (matematyka, polski, fizyka, historia, edb), ale zawsze jest pocieszenie, że następny dzień to piątek i jakoś trzeba dać radę. Czas leci dalej.
Już znowu koniec miesiąca, przez co też coraz bardziej przybliżamy się do zimy, świąt i nowego roku, obecnie na dzisiejszy dzień zostało: 1 dzień do Halloween , 37 dni do mikołaja , 55 dni do świąt , 62 dni do sylwestra  i 239 dni do wakacji . Czyli wychodzi na to, że jest całkiem dobrze.
Dzisiejszy dzień już prawie minął, a jutro w końcu piątek i mamy wolne. Nawet pogoda dzisiaj była fajna, cały dzień świeciło słońce i ogólnie było ciepło, no może nie rano, ale tutaj mówię o popołudniu.
:)

6 komentarzy:

 1. Czwartek to tez mój najgorszy dzień ! m.in. fizyka, matematyka, niemiecki i geografia -_-
  Do świąt zostało mniej niż 2 miesiące jeeej :D

  Masz cudownego bloga dlatego obserwuję i zapraszam do siebie - http://claaudiiiaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny post i bardzo ładne zdjęcia. Wejdziesz na naszego bloga i poklikasz w linki od ubrań? To dla nas bardzo ważne.
  ---------------------------------------------------
  http://susan-and-olivia.blogspot.com/2014/10/sheinside.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Też nie przepadamy za czwartkiem, masa lekcji, masa nauki, za to jak najbardziej odpowiadają nam piątkowe wieczory ;)
  Pozdrawiamy serdecznie!
  http://thehauntedway.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.