1 października 2014

Hello October

Hej,
No to od dziś mamy październik, dziesiąty miesiąc. Co za tym idzie jeszcze nie całe dwa i mamy święta oraz koniec obecnego 2014 roku. No tak wszystko szybko mija. Wykorzystajmy jesień całkowicie, spadające kolorowe liście, halloween oraz to że coraz szybciej będzie się robiło ciemno.
Dzisiaj byliśmy z klasą w kinie na filmie "Miasto 44". Co by tutaj o nim powiedzieć, czasami zaskakujący i trudny do zrozumienia, czasami strasznie poważny, że aż zawsze jest w głowie ta myśl, że inni ludzie przeżywali to kiedyś podobnie, każdy polak powinien wiedzieć chociaż trochę o latach wojny, takie filmy jak ten czy też 'Kamienie na szaniec' ukazują to realistycznie, możemy zobaczyć jak to mniej więcej wyglądało. Sama nigdy nie chciałabym mieć takich przeżyć, wojny nie prowadzą do niczego dobrego, tylko do zniszczenia.
A co dzisiaj jeszcze mnie czeka, oczywiście nauka, ponieważ jutro mam dwa sprawdziany i możliwe pytanie, więc tak serdecznie pozdrawiam. Powinnam już zacząć, więc odchodzę do świata podręczników i zeszytów.
:)

. | via Facebook

9 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lubię te typowo jesienne miesiące : D . Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru !
   + lublins.blogspot.com

   Usuń
  2. Ja też właśnie uwielbiam. Dziękuję i również życzę udanych kolejnych wieczorów i miesiąca :)

   Usuń
 2. ziimnoo:(
  + klikniesz w link do bluzki? to ważne:) ( jest na samym koncu notki) ---> KLIKNIJ W zamian postaram się zaobserwować twojego bloga:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie jutro jadę z klasą na ten film, chociaż nie przepadam za taką tematyką mam nadzieję, że będzie to coś, co mnie wzruszy :)
  Powodzenia w szkole.

  http://pastimedelicjee.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że chyba wszystkich tam obecnych ruszył, więc raczej wszystkich dotknie.

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.