29 października 2014

Cause the truth

Hej,
Mamy środę, co oznacza, że jeszcze tylko jutro, a w piątek mamy Halloween. Szkoda, że w Polsce to święto nie jest za bardzo rozpowszechnione, no ale cóż. Ważne że pochodzi właśnie z Europy, a nie tak jak to by większości się wydawało z Ameryki. Taka niespodzianka, gdyby kiedyś tutaj było by to bardziej rozgłaszane, może by właśnie szykowalibyśmy strój, obmyślając jakiś plan. Ale za to mamy wszystkich świętych, szkoda akurat, że ten dzień w tym roku wypada w sobotę. Dzień ten zawsze jest zabiegany i taki dziwny, ale gdy wreszcie wróci się do domu, od razu czuje się ulgę i mimo wszystko zadowolenie.
Ledwo siedemnasta, a już tak ciemno za oknami, rano jak się wstaje jest bardzo fajnie jasno, ale za to teraz ta godzina w tył dużo daje. W końcu jesień, po czym zima, a jak będzie śnieg to też automatycznie zrobi się jaśniej. Oby tylko ten śnieg był, bo w zeszłych latach nie zbyt mu się to udawało, głównie to wystarczy mi go na święta, taki maaaały prezent z pod choinki. :)

4 komentarze:

 1. Jutro już czwartek i w końcu weekend, odpoczynek od szkoły i fakt szkoda, że tym razem Wszystkich Świętych wypada w weekend.:P
  http://mina-doimika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nienawidzę święta zmarłych- zawsze dziwnym trafem nagle w ten dzień jest zimno ale tak jak powiedziałas - gdy się wraca do domu mega ulga :)

  http://505xyz.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zawsze wtedy już jestem w zimowej :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.