19 października 2014

As long as

Hej,
Mamy niedzielę, kolejny dzień taki nie bardzo fajny, chociaż pogoda jest świetna, a właściwie to była świetna, świeciło słońce, było dosyć ciepło, a niebo wyglądało jak w lecie. Do tego piękne liście ze śladem jesieni i mamy pogodę wręcz idealną.
Zdążyłam nawet zrobić kilka przydatnych rzeczy, co w niedziele nie za często mi się zdarza, przez co spisuję te dni jako nie potrzebne. Pomimo to i tak nie zmienię zdania o dniu pomiędzy kochaną sobotą, a poniedziałkiem, zawsze to będzie czas kiedy myślę o szkole, muszę uczyć się na nadchodzący dzień, muszę się przygotować trochę i ogólnie głównym tematem jest szkoła.
Siły chyba trochę nabrałam, mam nadzieję, że wystarczy mi jej głównie na te pięć dni. Jutro jeszcze mam turniej trzecich klas z siatkówki dla dziewczyn i piłki nożnej dla chłopaków. Oczywiście jakby jakaś dziewczyna chciała grać w nożną może, tak samo chłopak w siatkówkę. Ja nawet bym mogła grać w nożną, ale grać przeciwko samym chłopakom, którzy nawet potrafią grać już bym nie chciała. Więc jednak zostanę sobie przy alternatywie siatkówki, którą ostatnio całkiem polubiłam.
Liczmy na miły tydzień.
:)

2 komentarze:

  1. Ładny masz wygląd bloga i piszesz ciekawe posty fajnie się czytaa
    http://lusia-lusiaaaa.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.