17 maja 2018

You’re lookin’ at me

Hej,
Czwartek.

Dzisiejszy dzień był taki średni. Jakoś nie miałam humoru, a zazwyczaj poprawia mi się on w towarzystwie, ale tym razem i moje towarzystwo miało gorszy dzień. No cóż, tak sobie razem rozmawialiśmy co nas wkurza i całkiem sporo tego wyszło. Za to wszyscy liczymy, że jutrzejszy dzień będzie lepszy i to pod każdym względem, nawet pogody. Oby tylko znowu nie padało przez cały dzień. Zresztą zobaczy się jak to wszystko wyjdzie, ta nasza impreza kończąca trzecią klasę. Następna w kolejce jest studniówka, a potem już tylko zakończenie szkoły, więc musi być fajnie.

Skończyłam drugi sezon Riverdale.
Osobiście jak dla mnie ten serial trochę się zgubił, stracił taką przewodnią myśl. Nie był złe te najnowsze odcinki, jednak to nie to samo co na początku, gdzie było jedno morderstwo, ale postacie nadal były pojmowane niczym młodzież, nie dorośli, którzy mogą i mają wszystko. Zależy jak będzie wyglądał trzeci sezon, a do niego to jeszcze sporo czasu upłynie.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się, przygotować trochę na jutro, coś pouczyć, spakować i iść spać. Chyba że jeszcze zacznę drugi odcinek nowego serialu The 100.
grafika food

16 maja 2018

And at the same time

Hej,
Środa.

Dzisiejszy dzień był jednym z najdłuższych w szkole w ciągu ostatnich dni. Ale nie żałuję, że tam poszłam, chociaż większość godzin tylko przesiedziałam. Przynajmniej rano było dosyć dużo miejsca na parkingu.

Ale za to dowiedziałam się, że razem z koleżanką dostałyśmy się na staż w przyszłym roku szkolnym do Irlandii. Mam nadzieję, że uda mi się jechać i spędzę tam serio dobry czas. Tym bardziej, że jeszcze nigdy nie leciałam samolotem ani też nie byłam za granicą tak normalniej.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się i gruntownie pouczyć na rachunkowość, bo jutrzejszy sprawdzian może być trochę decydujący co do oceny końcowej. A w międzyczasie może uda mi się zobaczyć jakiś odcinek serialu, choć to trochę wątpliwe.
grafika quotes and love

15 maja 2018

He’s all you need

Hej,
Wtorek.

Wczoraj miałam pięć lekcji, dzisiaj cztery. Skoda że jutro nie mam trzech.

Skończyłam drugi sezon Dom z papieru.
W sumie to zobaczyłam go w ciągu trzech dni. To narzucone tempo jest aż przerażające. Sama się tego nie spodziewałam. A ten serial okazał się naprawdę najjaśniejszą perłą.

Jest on po prostu fenomenalny. Już zawsze będę wszystkie seriale porównywać do tego. Jego wykonanie, gra aktorska, pomysł, aktorzy, sceneria, wątki i ciągłe zaskoczenie, dopracowanie wszystkiego.

Dzisiaj już chyba o niczym innym nie umiem się wypowiedzieć, muszę przeżyć ten serial, zakończenie i trochę sobie o nim porozmawiać.

No nic, idę się myć, spakować na jutro i może coś pouczyć i spać. Bo jutro już nie wstanę o ósmej, tylko o tej porze to już będę w szkole.
Znalezione obrazy dla zapytania lacasa de papel

14 maja 2018

You’re telling him

Hej,
Poniedziałek.
Nowy tydzień.

Dzisiejsze pięć godzin w szkole jak najbardziej mi pasowało. Normalnie też mogłabym tak chodzić do szkoły. Ledwo tam weszłam, a już mogłam wyjść, a byłam na wszystkich lekcjach. Podobnie z parkingiem, nigdy za pięć druga lekcja nie było miejsca, dziś mogłam wybierać. A to dopiero maj.

Skończyłam oglądać pierwszy sezon Dom z papieru.
To jest serial życia. Po prostu strasznie przypadł mi do gustu, co tylko potwierdza jak szybko zobaczyłam ten sezon i obecnie jestem już na drugim odcinku drugiego sezonu. W ciągu kilku dni dokończę go, a potem już tylko pozostanie mi żałoba za nim. Liczę na świetne zakończenie.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się i spakować na jutrzejsze cztery godziny w szkole. Mam jutro na prawie dziesiątą dlatego też pewnie jeszcze trochę posiedzę i może zacznę następny odcinek serialu.
grafika travel

13 maja 2018

Don’t know anythin

Hej,
Niedziela.

Dzisiejszy dzień był całkiem dobry, a przede wszystkim słoneczny. Gdyby nie wiało aż tak mocno, pewnie byłoby dużo cieplej, a wtedy przyjemniej byłoby poleżeć sobie na słońcu i spróbować się poopalać.

Przede wszystkim oglądałam nowy serial, Dom z papieru, obecnie jestem na dziesiątym odcinku pierwszego sezonu. Moje tempo jakoś przyśpiesza z każdym odcinkiem, po prostu końcówka za każdym razem podburza mnie co będzie dalej. Tak jakby to był film pocięty na odcinki z podtrzymaniem na końcu każdego z nich. Zobaczymy z czasem.

Obecnie już się umyłam, skończyłam odcinek serialu, spakowałam się i jestem mniej więcej gotowa na jutro. Jeszcze tylko musiałabym przejrzeć portfel i może w końcu napisać coś w moim zeszycie.
Grafika użytkownika olivia

12 maja 2018

You don’t kno-ow

Hej,
Sobota.

Dzisiejszy dzień był taki typowy, tak jak zazwyczaj w soboty sprzątałam, odkurzałam, myłam podłogi i ogólnie robiłam wszystko to co musiałam. Chociaż torby z wycieczki dalej do końca nie rozpakowałam. Może jutro mi się to uda.

Poza tym oglądałam nowy serial Dom z papieru.
Już dawniej słyszałam o tym serialu, a dopiero teraz zdecydowałam się go zacząć i muszę przyznać, że jest świetny pod każdym względem. Aktorzy, sceneria, pomysł, wykonanie, szczegóły i dodatkowo język hiszpański. Jeśli miałabym popełniać przestępstwa to tylko w takim stylu. Chociaż tego akurat nie planuję, a przynajmniej zobaczę jak to wszystko się skończy.

Obecnie już się umyłam, jeszcze trochę posiedzę i za jakąś chwilę pójdę spać.
grafika girl, hair, and fashion

11 maja 2018

When he looks at you

Hej,
Piątek.

Dzisiaj już w domu.
Wycieczka jak najbardziej udana. Pogoda była świetna. Pierwszego dnia średnio podobało mi się te miasto, ale drugiego dnia jak chodziliśmy po dalszych dróżkach od rynku, które po prostu wyglądały niczym włoskie to po prostu przekonałam się. W dodatku kolorowe kamienice, duże kościoły, koziołki. To było to. Galerie też były fajne. A przede wszystkim przypadło mi towarzystwo, dobrze się dogadywaliśmy i serio było fajnie. Nawet pomimo prawie godzinnego opóźnienia pociągu.

Skończyłam siódmy sezon Suits.
Będzie ósmy, choć jak dla mnie to już lekkie naciąganie, aktualnie jest parę ciekawych wątków, ale mimo wszystko trzeba wiedzieć, kiedy skończyć.

Skończyłam pierwszy sezon Atypical.
Nowy serial, zanim zaczęłam go oglądać, myślałam że to będzie raczej słabe. Z czasem zorientowałam się jak bardzo się myliłam. Sezon ma osiem odcinków zobaczyłam je tak po pół na dwa dni, po prostu szybko bo byłam ciekawa co dalej. Jak najbardziej polecam ten serial i czekam na kolejny sezon.


Obecnie już się umyłam, posiedzę trochę i pójdę spać. Plany na dzisiejszy wieczór i noc były trochę inne, ale ostatecznie stwierdziliśmy, że w ciągu ostatnich dni mieliśmy dość wrażeń, a zamiast krwi mamy w większości alkohol. Po prostu odbijemy to sobie w następnym tygodniu. 
Grafika użytkownika petastefakova

10 maja 2018

It’s in his eyes

Hej,
Czwartek.

Trzeci ostatni dzień wycieczki.
Dzisiaj wielki powrót do domu, jutro coś więcej opowiem jak było. Mam nadzieję, że wstanę dosyć szybko zrobię co bym musiała i postaram się tutaj jak najwięcej opisać. Liczę na to, że aż tak bardzo nie będę zmęczona i te najbliższe dni jakoś przywrócą mnie do normalnego trybu, bo w poniedziałek już będę musiała iść do szkoły.

No nic, do jutra.
grafika quotes, words, and Leonardo da Vinci

9 maja 2018

He’s got no clue

Hej,
Środa.

Drugi dzień wycieczki.
Kolejne miasto.

Mam nadzieję, że pogoda jest albo przynajmniej będzie fajna bo spakowałam balsam do opalania, tak żeby nie wrócić z czerwoną twarzą i spalonymi ramionami, a pewnie nikt nie pomyśli o czymś na słońce. Dalej pamiętam, jak rok temu koleżanka wróciła ze spalonym przedziałkiem.

No nic, przynajmniej w tym tygodniu nie idę do szkoły ani razu.
grafika blue, architecture, and theme

8 maja 2018

You keep him in the dark

Hej,
Wtorek.

A dzisiaj pierwszy dzień wycieczki.
Jest ona trzecią i ostatnią z moją obecną klasą. Jedzie nas dosyć mało, ale niczemu nie przeszkadza, łatwiej będzie się dogadać.

Więcej pewnie napiszę coś jak już wrócę do domu. A właśnie wrócę w czwartek w nocy, więc raczej w piątek coś tutaj się odezwę. Zazwyczaj dosyć dużo mam do opowiadania po jakichkolwiek wyjazdach. Chociaż część tych rzeczy jest raczej, bardziej prywatna.
grafika american apparel, pale, and sun

7 maja 2018

So don't go look at me with that look in your eye

Hej,
Poniedziałek.

Dzisiejszy dzień był całkiem fajny. Spałam dosyć długo, robiłam co chciałam, dorobiłam coś do obiadu i oglądałam seriale.

Skończyłam czwarty sezon Black Mirror.
Czyli obecnie czekam na następne sezony, które mam nadzieję powstaną bo serio spodobał mi się ten serial, odcinki są długie, ale sezony są krótkie. Szczerze mówiąc tak akurat, na pewno warto go zobaczyć, daje do myślenia. A zwłaszcza na temat całej technologii i jej rozwoju.

Poza tym zaczęłam nowy serial, ale także krótki bo na razie ma tylko jeden sezon.
Atypical
Zobaczyłam już trzy odcinki i muszę powiedzieć, że mi się podoba, chociaż początkowo myślałam, że to nie temat dla mnie. Zobaczę następne odcinki i ostatecznie wtedy stwierdzę czy nie zmienię o nim zdania.

A dzisiaj było wielkie pakowanie, mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałam i nie zapomnę.

No nic, idę się myć i spać, bo jutro wstaję przed czwartą.
grafika quotes

6 maja 2018

Haven't we been here before?

Hej,
Niedziela.

Dzisiejszy dzień był całkiem dobry.

Pomogłam przy obiedzie, siedziałam na dworze, opalałam się, kupiłam nowe czarne spodnie i zrobiłam herbatę.

Obecnie jestem tutaj, za chwilę zrobię sobie włosy płukanką i fajnie by było gdybym napisała coś do mojego zeszytu, bo spory czas tam nie zaglądałam. Poza tym przydałaby mi się lista rzeczy, które chcę spakować na wycieczkę. Bo właśnie w następnym tygodniu jedziemy na klasową wycieczkę do miasta. Posty tak czy inaczej będą, ale coś więcej opowiem w piątek, jak już będę w domu.

No nic, zrobię to co chcę i może jeszcze zobaczę odcinek serialu.
grafika food, healthy, and salad

5 maja 2018

It's two in the morning, the rain is pouring

Hej,
Sobota.

Obecnie już prawie północ, ja dopiero co się umyłam i dokończyłam odcinek serialu Black Mirror. Mimo wszystko chyba wolę jak serial w epizodzie około czterdziestu minut, ponad sto czasami powoduje, że aż nie chce się go zaczynać. Ale z drugiej strony akurat ten serial chcę skończyć.

Dzisiejszy dzień wyglądał tak normalnie jak to zazwyczaj w soboty.
Wstałam około dziewiątej. Sprzątałam, myłam podłogi, odkurzałam, zrobiłam coś do obiadu i w sumie to wszystko trochę czasu zajmuje. Ale przynajmniej wieczorem miałam trochę czasu i długo posiedziałam w wannie.

A teraz już tylko spać, może jeszcze tylko podsuszę włosy.
grafika college, studyspo, and 100 days of productivity

4 maja 2018

Turning up at my door

Hej,
Piątek.

Chociaż szczerze nie czułam za bardzo, że to właśnie piątek.

Skończyłam trzeci sezon Black Mirror.
Czyli obecnie zostało mi sześć odcinków czwartego sezonu i jestem na bieżąco. Wychodzi z tego tyle, że będę musiała znaleźć sobie nowy serial. Mniej więcej wiem jaki będzie mój następny, ale będzie on także krótki. Za to później jak wychodzą nowe sezony w jednym czasie, to po prostu nie wiem od czego zacząć. Choć ten czas kiedy mogę wybrać sobie nowy serial jest jednym z najlepszych.

Aktualnie pozostało mi już tylko opublikować tego posta, umyć się i będę mogła iść spać. Ale pewnie jeszcze trochę posiedzę, może coś zobaczę i w końcu rzucę się do łóżka.
grafika girl, friendship, and friends

3 maja 2018

Have you got no shame? You looking insane

Hej,
Czwartek.

Dzisiejszy dzień był zupełni letni, ciepły, aż wręcz upalny.
Zrobiłam obiad, posiedziałam trochę na dworze i przy okazji poopalałam się, zrobiłam dwa razy po dzbanku nowej herbaty z Liptona Forest Fruit. Jest całkiem okej, ale jak dla mnie Peach Mango to kompletny zwycięzca, moim zdaniem to jedna z najlepszych herbat tego rodzaju. Osobiście chciałabym też spróbować Tropical Fruit, choć też myślę, że za bardzo się z nią nie polubię. Zobaczymy w przyszłości.

A popołudniu, przez ten upał przyszła burza, która strasznie długo kręciła się po okolicy. Już nawet myślałam, że ominie moje tereny, a ona dopiero po dwudziestej przyszła i długo się rządziła, tak że większość znajomych zdążyło powysyłać snapy z błyskawicami.

Obecnie dopiero co się umyłam, zobaczyłam nowy odcinek Riverdale, jeszcze coś posiedzę i pójdę spać.
grafika food, coffee, and breakfast

2 maja 2018

F-R-I-EN-D-S

Hej,
Środa.

Dzisiejszy dzień był całkiem okej.

W ostatnim czasie zauważyłam, że strasznie szybko się denerwuję i wychodzę z równowagi, wystarczy jakieś chamsko wtrącone zdanie, a czasem nawet niektóre osoby nie muszą nawet wypowiadać słowa, głupi gest jakaś mina w zaskakującym czasie na mnie działają. Chciałabym jakoś lepiej sobie z tym radzić, ale w aktualnej sytuacji raczej słabo mi z tym idzie. Liczę na to, że z czasem będę łatwiej to wszystko znosić.

A wieczorem udało mi się zobaczyć całkiem fajny film Co się zdarzyło w Las Vegas.

"Po nocy w Las Vegas Joy i Jack budzą się jako małżeństwo. Na domiar złego jedno wygrywa fortunę za pieniądze drugiego. "

Szczerze mówiąc strasznie spodobał mi się ten film, a zwłaszcza końcówka, potrzebowałam takiego dobrego zakończenia. A przy tym całkiem przyjemną komedię.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się i iść spać. Po drodze możliwe, że jeszcze coś zrobię albo po prostu sobie posiedzę.
Ups zapomniałam wspomnieć, że wczoraj jeszcze skończyłam film Serce z kamienia, może jutro o nim wspomnę.
grafika aesthetic, white, and architecture

1 maja 2018

Hello May

Hej,
Wtorek.
Pierwszy dzień maja.

Wczorajszy wieczór, noc w sumie też był całkiem fajne, głośne, udane. Las, ognisko, beerpong i trochę deszczu - w skrócie tak wyglądało to nasze spotkanie. Do domu wróciłam dosyć późno i dlatego też dzisiaj wstałam dopiero po dziesiątej. A i jeszcze po drodze spotkaliśmy kilka razy gromadki jeży, gdzie szczerze mówiąc w życiu widziałam takowych osobników kilka razy.

Dzisiejszy dzień w sumie też był dobry, zrobiłam coś na obiad, posprzątałam, upiekłam ciastka (typowo choinki też się znalazły) i nawet udało mi się poleżeć trochę na dworze.

Obecnie już się umyłam, dokończyłam odcinek serialu Black mirror, a jak tylko dodam tego posta, to wracam do oglądania filmu, którego mam w planach już dziś skończyć.
grafika 21, couple, and sexy