20 maja 2014

Change your live

Hej,
I kolejny dzień minął, nawet pozytywnie, już teraz nic takiego nie robimy w szkole, a ciepło i słońce jak najbardziej zachęca do wyjścia na dwór, ale tak jak to zawsze ten tydzień jest ciepły to następny będzie chłodniejszy. Hmm, ale cały czas też nie może być jedna pogoda.
Już znowu dwudziesta, jak ten czas szybko mija, za chwilę znowu trochę się spakować, umyć, zobaczyć seriale i iść spać, ach taka trochę monotonia, ale jednak zawsze staram się, żeby było inaczej, lepiej. Na przykład dzisiaj mieliśmy wywiadówkę, zawsze wszyscy się boją co będzie jak mama wróci, ja jakoś nigdy tego nie odczuwała, bo wszystko wiedzą, a problemów nie mam, jak już to nie lubię jakiegoś przedmiotu i to tyle. I jeszcze te ankiety i dziwne pytania, to tak jakby napisać "nie interesuj się i weź wyjdź" ale nie jednak należy zachować trochę kultury i napisać to "nie" i jeszcze jedno "nie" i jeszcze jedno..i jeszcze jedno. No tak albo jakiego nauczyciela nie lubię, nie lubię jej, ale tego nie napiszę bo łatwo można się domyślić kto to napisał, a podobno anonimowe. A trudno, jakiś problemów z tym nie mam no już minęło i tyle.
Jak teraz niektóre osoby wyjechały, to na niemieckim teraz tylko ja odpowiadam i to trochę dziwne, ale już w piątek wrócą, a te kilka dni to nawet fajnie, bynajmniej odpoczną od nas, a my od nich. :) heheh
Miłego wieczoru.
♥♥♥
jakie piękne z tumblra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.